Chcete se zbavit zácpy? Známe jednoduchý recept, díky kterému navíc zhubnete za 7 dní!

0
(0)

Dalibor , 03. 03. 2021

Každý z nás se občas potýká s nepříjemnou zácpou nebo problémy se zažíváním. Abyste se zbavili zácpy, stačí vyzkoušet jednoduchý recept. Díky němu si nejen upravíte vaše vyprazdňování, ale také navíc zredukujete vaši váhu za pouhý týden.

Recept pomůže s trávením i zácpou

S jednoduchým receptem se vám podaří jednoduše upravit průchodnost střev a vyčistíte tak celý trávicí trakt. Pomůže vám také s celkovou funkcí trávení. Pokud zkombinujete tento recept pro dobré trávení se správnou zdravou stravou, pak se navíc dostanete do skvělé fáze, kdy své tělo budete čistit preventivně.

Potravin a produktů, které dokáží čistit váš trávicí systém, je mnoho. My jsme vybrali zaručený recept, se kterým se vám podaří navíc i zhubnout. Díky tomuto nápoji bude detoxikace vašeho těla velmi účinná a váš metabolismus se zrychlí. K receptu budete potřebovat:

  • 200 ml vody
  • 1 lžíce chia semínek
  • 2 sušené švestky
  • 1 citron

Namočte sušené švestky na noc do vody, aby se jejich struktura změkčila. Ráno švestky vyndejte a do zbylé vody přidejte šťávu z jednoho citronu a jednu polévkovou lžíci chia semínek. Po deseti minutách lehce promíchejte a švestky do pokrmu znovu přidejte. Vše dobře promíchejte a pijte po malých doušcích.

Sušené švestky podporují trávení

Se správnou funkčností střev a celého trávicího systému vám pomohou právě švestky. Ty pomáhají hlavně díky velkému obsahu vlákniny. Vlákniny nejen podporuje správné fungování střev, ale také dokáže regulovat hladinu cholesterolu.

Zmíněný recept je bohatý na složky, které pomáhají proti stárnutí pleti, podporuje eliminaci volných radikálů a má mnoho antioxidantů. Citron vám pomůže s odstraněním mastných usazenin ve střevech, odbourá velké množství toxinů a pomůže celkově stimulovat trávicí trakt. Chia semínka odstraňují toxiny z tlustého střeva a pomáhají k celkové funkci trávicího systému.

👍 Tento návod je užitečný