Paní z Ukrajiny radí jak díky tomuto receptu shodit přebytečná kila. Zkuste i vy vyčistit svůj organismus.

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Nápoj, který je skvělý pro detoxikaci těla a pomůže vám také posílit imunitní systém. Navíc posiluje metabolismus a upravuje přirozené procesy v těle. Je také skvělým způsobem, jak se velmi rychle zbavit přebytečného tuku. Je stoprocentně přírodní a vyroben z oblíbených surovin.

Ingredience a snadná příprava

  • 1 lžička skořice
  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 lžíce medu
  • 2 lžíce citronové šťávy
  • 1 šálek vody

Všechny výše zmíněné ingredience vložte do mixéru a důkladně promíchejte. Tuto směs uchovávejte v lednici a každé ráno před snídaní si dejte jednu lžíci. Výsledky se pak dostaví velmi rychle.

Pokud vám nebude mix všech ingrediencí chutnat, můžete jeho chuť zlepšit přidáním další lžičky medu. To by vám však mělo stačit. Zbytečně nepřidávejte, jen v případě, že nejste schopni směs spolknout.

Skořice a jablečný ocet

Skořice se v receptu nachází proto, že je ideálním antioxidantem. Pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi, což zamezí vzniku civilizačních chorob, jako je například cukrovka nebo rakovina.

Jablečný ocet zase obsahuje množství zdravých enzymů a bakterií, čímž pomůže udržet normální krevní tlak.

Med a citronová šťáva

Med je jednou z nejzdravějších přírodních složek. Je velice prospěšný hlavně pro pokožku, která je pak bez ekzémů, kožních vyrážek a podobných problémů. Při dlouhodobém užívání ztratí našedlý odstín a stává se zářivou a jasnější.

Citron udržuje zásadité prostředí v těle a také přirozenou hladinu pH. Díky svému složení také zlepšuje imunitní systém.

Zázračná kombinace pro vaše zdraví

Kombinace všech ingrediencí v receptu pomáhá urychlit metabolismus a lépe a účinně spalovat tuky. Můžete si také včas pomoci při léčbě cukrovky a zároveň načerpat potřebnou energii. V podzimních měsících se můžete cítit unavení a bez síly, proto tuto směs můžete konzumovat i preventivně.