Chcete přestat kouřit, ale nedaří se vám to? Díky této bylince přestanete kouřit jednou provždy.

0
(0)

Dalibor , 09. 02. 2020

Přestat kouřit není vůbec jednoduché . Pro mnohé lidi to představuje několikaletý, někdy i celoživotní boj. Ne všichni kuřáci jsou opravdu závislí a u někoho jde čistě o  příležitostné si vychutnání cigarety.

Pro lidi, kteří bez kouření nemohou vydržet je snaha přestat kouřit opravdu náročná. Možná se vám to nezdá, ale chuť na cigaretu způsobuje závislost organismu , která je stejná, jako u kterékoli jiné droze. Při cigaretách je to společností vnímáno odlišně a méně vážně jen proto, neboť je to droga legální.

Kouření způsobuje množství zdravotních potíží. Kouření neohrožuje jen kuřáka, ale také jeho okolí, které se setkává s pasivní formou kouření. Závislost na cigaretách způsobuje nikotin a proto první možností po níž lidé ve snaze přestat kouřit sahají jsou náplast nebo žvýkačka s obsahem nikotinu . V tomto článku vám poradíme zázračnou medicínu přímo z přírody.

Rostlina, která blokuje nikotin

Touto medicínou je bylinka, která vám zaručeně pomůže přestat kouřit . Její jméno je stévie a určitě jste o ní již slyšeli. Tyto nenápadné sladké lístky neobsahují nikotin, avšak při její konzumaci se do těla dostávají látky, které blokují signály mozku žádajícího si nikotin.

Nejlépe uděláte, když si pořídíte celou rostlinu a pravidelně budete žvýkat steviových listy. Stejný účinek bude mít také konzumování steviových prášku, případně tablet , které je možné zakoupit v obchodech se zdravou výživou.

Díky stévii přestanete kouřit a kromě toho ji můžete využívat i jako náhradu cukru, což vám pomůže předcházet i obezitě a přehnanému přísunu cukru v potravě a nápojích. Kromě toho má také kosmetické využití a můžete si z ní připravit blahodárnou pleťovou masku.