Máslo v kávě může někomu přijít zvláštní, ale dělá zázraky s vašimi kily navíc.

0
(0)

Dalibor , 02. 06. 2021

Léto je konečně v plném proudu a s ním přichází i různé diety a dodržování sportovních plánů. Pokud se snažíte zhubnout pár přebytečných kilogramů, pak pro vás máme skvělý tip. Podpořit hubnutí totiž můžete také díky speciálnímu kávovému máslu. Jak to funguje? Přečtěte si podrobné informace.

Kde tento přípravek na hubnutí vznikl? Známý podnikatel Dave Asprey se o tento recept podělil se svými fanoušky na svém facebookovém profilu. Recept nazývá Bulletproof a stal se hitem celého světa během pár dnů. Sám podnikatel Dave zhubnul díky tomuto přípravku neuvěřitelných 40 kilogramů.

Jak si přípravek na hubnutí připravit?

Postup je velmi jednoduchý. Pro přípravu tohoto receptu budete potřebovat:

  • 2 čajové lžičky kokosového oleje
  • 2 šálky silné kávy
  • 2 čajové lžičky másla

Příprava této účinné kávy je velmi jednoduchá a rychlá. Do misky vložte trochu kokosového oleje a másla, zalijte dvěma šálky kávy a vše důkladně promíchejte, aby se ingredience propojily. Vložte obsah do mixéru a rozmixujte do konzistence krémové pěny.

Jak tento přípravek funguje?

Vysoká koncentrace tuků ve skutečnosti prodlouží čas potřebný k trávení kofeinu z kávy. Díky tomu vzniká tajemství tohoto skvělého přípravku a vyšší hladina energie vám vydrží po celý den.

Skvělým přípravkem na hubnutí je tato speciální káva především pro ty, které trápí věčný pocit hladu. Díky tomuto nápoji se totiž dobře zasytíte a hlad neucítíte ještě několik hodin. Pocit plnosti vám vydrží, a tak vás nenapadne jíst zbytečně moc potravin. Výsledek v podobě redukce váhy se dostaví během pár dní, kdy váš metabolismus začne reagovat.

Kávový přípravek na hubnutí je vhodný především ráno k snídani, pocit hladu se vám vyhne ještě několik hodin během dne a vaše energie bude stále na vysokém stupni. Vyzkoušejte tento recept a budete překvapeni, jak skvěle funguje.