Chcete mít imunitu, jako ze železa, tak smícháte tyto dva skvělé produkty, které nahradí množství drahých léků

0
(0)

Dalibor , 04. 02. 2020

Po staletí med je známý pro své léčivé vlastnosti. Totéž lze říci o kurkumě, pouze posledně stále získal popularitu v Asii. Co se stane, když smícháte tyto skvělé produkty?

Dělíme se s vámi o skvělý recept na "zlatý mix", který nahradí množství léků, posiluje imunitní systém, a ušetří spoustu peněz!

Kurkuma a med - základní složky "zlatého mixu" - extrémně účinný při zánětlivých a infekčních onemocněních. Tato směs - výborný prostředek pro posílení imunitního systému a prevenci rakoviny.

Kurkuma s medem

BUDETE POTŘEBOVAT:

  • 100 g medu
  • 1 polévková lžíce kurkumy
  • 1 lžička celého pepře
  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 lžíce citronová kůra

Smíchejte kurkumový prášek, jablečný ocet a koření. Přidejte citronovou kůru a med. Dobře promíchejte do hladka. Mimochodem, pepř se přidává k urychlení asimilaci kurkumy, to je vědecky dokázáno.

Tento zázrak by měl být v hrnci s pokličkou a vždy v chladničce!
mnb


ČEMU SE POUŽÍVÁ


Pro prevenci nachlazení, sezónní alergie a anti-karcinogenní účinky, je nutné použít 1 polévkovou lžíci "Golden mix" Každé ráno.


Pokud máte pocit, že jste nemocný, bude taková směs jistě přijde vhod! Jíst 1/2 hodiny směs každou hodinu 1 lžičku během prvních dvou dnů nemoci. Potom 1,2 lžičky každé 2 hodiny pro 3. a 4. den nemoci. Jak medicína 3krát denně až do zbavení příznaků onemocnění by měly být konzumovány.
A co je nejdůležitější, hotovou směs dát do úst a čekat, až se roztaví. Po použití ihned pít vodu nebo vypláchněte ústa. Také se směs můžete na snídani, rozložit na krajíc chleba nebo se přidává do čaje, ale mělo by být při pokojové teplotě.
LKL

Udržujte tento recept na užitečný lék a připravte ho svým milovaným, protože zdraví je k nezaplacení!

👍 Tento návod je užitečný