Léta mě trápily kožní výrůstky v podpaží a na krku. Díky tomuto jednoduchému postupu jsem se jich zbavila.

0
(0)

Dalibor , 13. 01. 2021

Existuje velmi účinný recept, jak se zbavit bradavice nebo papilomu, které se objevily na kůži. Některé bradavice mohou znamenat obavy, protože když je při náhodném pohybu nebo při pádu roztrhneme, znamená to nebezpečí. Krvácení v oblasti bradavice či papilomu vždy způsobovalo oprávněný strach. Tradiční medicína zná řešení, tento recept již pomohl více než jedné osobě.

Léčba bradavicí a papilomů

Pokud máte bradavice nebo papilom, musíte pro bezpečné odstranění těchto útvarů použít na toto místo česnekový obklad. Česnek je zkrátka všelék, který vám pomůže jak při vnitřním, tak také při vnějším použití. Níže už najdete recept, jak česnek použít právě k úspěšné léčbě bradavic či papilomů. Nebojte se, všechny přísady již máte pravděpodobně doma.

Co budete potřebovat?

Připravte si následující ingredience:

  • 1 stroužek česneku,
  • alkohol smíchaný s vodou v poměru 50/50 (nebo třeba vodku či slivovici).

Česnek utřete a smíchejte ho s alkoholem. Vzniknout by měla hladká pasta, takže alkoholu nebudete potřebovat mnoho. Tato česneková kaše by vám měla v lednici v uzavřené nádobě vydržet asi dva dny. Touto směsí mazejte postižené místo a utěsněte náplastí. Dělejte to po dobu 5-7 dnů, dokud bradavice nezmizí.

Jak to funguje?

Česnek a alkohol bradavici vysuší. Nijak s ní nehýbejte, stačí počkat, až bradavice sama spadne. Poté nezanechá na vaší pokožce žádné stopy. To je velice zajímavý a současně levný tip, jak se zbavit nebezpečných bradavic.

Bojíte se alkoholu? Nabízíme jiný recept

Pokud si nejste jisti použitím alkoholu nebo jej nepijete a nechcete si ho kvůli tomu kupovat, můžete zkusit trochu jiný recept. V něm smíchejte utřený stroužek česneku zhruba se stejným množstvím medu. Opět vám vznikne kaše, tentokrát o něco lepivější. Tu si naneste na bradavice či novotvary. Používejte stejným způsobem jako předchozí směs.