Český lékař zanechal národu silný odkaz: TOTO by měl vědět úplně každý!

0
(0)

Dalibor , 23. 03. 2020

V období krize, kdy se nad námi vznáší pomyslný mrak plný obav a strachu, se stále najdou jednotlivci, snažící se pochmurnou atmosféru odehnat a vnést ostatním do ustrašených duší alespoň špetku naděje.

Český lékař Marek se s pomocí moderátora Leoše Mareše pokouší oslovit širokou veřejnost s cílem poukázat na to, jakým způsobem se zdravotníci na aktuální dění během epidemie koronavirus přihlížejí - jeho slova vás zaručeně chytnou za srdce.

 

Známý porotce talentové show Superstar přijal před pár hodinami emotivní zprávu, jakou prostě nemohl nesdílet.

 

Vedoucí pracovník záchranné služby ho požádal, aby národu odevzdal silné poselství, pocházející od těch, kteří v dnešních vyhrocených časech nasazují nejvyšší obětavost.

,,Chtěl bych, aby lidé věděli, že jsme fakt vděční za každou jejich ušitou roušku, kterou nám věnují, za každou pizzu, kterou nám pošlou, za každý potlesk, který večer slyšíme. Vnímáme ho a nesmírně si ho vážíme, každý milý pozdrav na ulici, každý projev pochopení toho, že jsme také jen lidé - dává nám to energii a sílu do další práce, kterou budeme v následujících dnech fakt všichni potřebovat, " zní úryvek upřímného projevení vděčnosti od člověka, který si sám zaslouží obrovský obdiv.

 

Odvážný doktor zároveň vyjádřil poděkování rodinám zdravotníků a také své těhotné manželce, která ho každý den pouští do práce s vědomím, že "tam venku" je nyní zapotřebí více než doma.

 

Celé znění dojemného příspěvku, odrážející nevypravitelnou pokoru a sílu charakteru, si můžete přečíst níže.