Červená šňůrka na zápěstí má své odůvodnění. Mnoho lidí ji nosí již mnoho let

0
(0)

Tomáš , 24. 07. 2019

V současné době můžete pozorovat červený náramek na rukou mnoha konvenčních a jistě pochopených jedinců. Někteří ho nosí proti bohatství a jiní si myslí, že červený náramek ladí k jejich oblečení.

Červený náramek

V případě, že jste si tuto červenou šňůrku pořídili také, možná nevíte, jak správně ho uvázat na ruku pomocí rituálu a proč je uvázán na 7 uzlíků a jaký má důvod?

Jak zavázat červený náramek?

Kabbala je učení o zjevení boha, pevně zakotvená v posvátných židovských knihách a věnuje mimořádnou pozornost numerologii. Když vezmeme v úvahu všechny věci, čísla použitá v těchto zprávách zprostředkovávají cestu k tajemnému učení, které pomáhá jednotlivcům ve všech kruzích života.

Síla náramku

Jak uvádí Kabbala, číslo 7 je obrazem motivace a změny. Toto číslo navíc symbolizuje jeden z kanálů, skrze které Stvořitel řídí svět.
Ať už je to cokoli, neuvěřitelná sedmiuzlíková červená šňůra vytváří spojení s jejím hlubokým světem, který hovoří o silném štítu v této metodě pro všechny hrozné, znevážené úvahy a temnou žárlivost, které mohou jednotlivci ublížit.
Je důležité to pochopit na základě toho, že mnoho jednotlivců, ovlivněných každým představitelným znakem, začíná během závazného zvyku dělat 7 přání.

Četné červené náramky se v současné době prodávají v obchodech s drahokamy a ozdobami. Ať už je to jakkoli, Kabbalisté tvrdí, že byste do svých náramků byste neměli zahrnout různé korálky a talismany z různých jiných kultur. Musíte si vybrat, do čeho vložíte svou víru a následovat to.

Červený náramek musí být připevněn k levé ruce. Ideálně by vám měl někdo s vázáním pomoci. Jakmile náramek uvážete, je důležité vyslovit následující slova, abyste posílili obrannou schopnost náramku. 

“Jak jsou ryby na zemi pokryté vodou a špatné oko nad nimi nemá moc, tak zlé oko nemá moc nad Josefova potomky. Oko, které se nedívá na něco, co mu nepatří, nepodléhá špatnému oku. ”