Na jaře mi doktor diagnostikoval cystu. Začala jsem pít tento nápoj a sama se po pár týdnech vytratila.

0
(0)

Dalibor , 30. 11. 2020

Při vyslechnutí diagnózy „děložní fibrom“ mají ženy sklon k panice a okamžitě si ji spojují s nádorem a chirurgickým zákrokem. V některých případech se sice může jednat o docela nepříjemné onemocnění, ale rozhodně nejde o rakovinu. Tento benigní novotvar vzniká ze spontánního růstu svalové tkáně dělohy v důsledku hormonální nerovnováhy, stresu, zánětu, potratu atd. Příčin může být celá řada. Ve většině případů nejsou nebezpečné, ale záleží na jejich velikosti a umístění.

Dnes se podíváme na Vasillinu Stevic, které je v současnosti 56 let. Zpráva o děložních myomech pro ni byla obrovským šokem. Věděla, že za touto diagnózou stojí operace v blízké budoucnosti, ale rozhodla se vyzkoušet domácí lék připravený podle dlouholetého a velmi oblíbeného receptu. A právě tento recept vám dnes představíme. Jde o směs tří jednoduchých a velmi zdravých složek, které vám pomohou obnovit vaše zdraví a zbavit se cyst a myomů.

Léčba myomu lidovými prostředky

Tradiční medicína může ve skutečnosti pomoci i při těžkých formách tohoto ženského onemocnění. Jedná se o lék založený na aloe a medu, z nich žena užívala určité množství třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Pro lékaře bylo velkým překvapením, když na ultrazvuku žádný myom při další prohlídce nenašel! Co k přípravě této směsi budete potřebovat?

  • 1 polévková lžíce dužiny aloe vera
  • 200 g medu
  • 400 ml červeného vína dle vlastního výběru

Dejme se do přípravy

V první řadě mějte na paměti, že aloe musí pro efektivní léčbu dosáhnout věku tří let a musíte ji přestat zalévat pět dní před řezáním listů. Poté můžete začít. Oškrábejte dužinu z listu aloe a promíchejte ji s medem. Poté přidejte červené víno a vše důkladně promíchejte. Vložte produkt do uzavíratelné nádoby a uložte jej do chladničky. A nezapomeňte užívat jednu lžíci třikrát denně po dobu jednoho celého měsíce bez přerušení.

Buničina aloe obsahuje 200 aktivních složek, jako jsou vitamíny, aminokyseliny, minerály, mastné kyseliny a enzymy. V lidském těle není žádný orgán, který by tato rostlina nemohla vyléčit a neměla by na něj blahodárný vliv. Pamatujte, že nejlepším způsobem, jak předcházet rozvoji onemocnění a včas jej identifikovat, je každoroční vyšetření u vašeho gynekologa. Postarejte se o své zdraví a nezapomeňte pravidelně navštěvovat odborníky.