Budete v šoku když zjistíte, co všechno se dá léčit pomocí medu a skořice!

0
(0)

Dalibor , 27. 01. 2020

Vědci zjistili, že ačkoliv je med sladký, jestliže se bere ve správných dávkách jako lék, nemůže ublížit ani diabetickým pacientům. Týdeník World News, vycházející v Kanadě, ve svém vydání datovaném 17. ledna uveřejnil následující seznam nemocí, které mohou být léčeny medem a skořicí jako výsledek studií západních vědců.

Infekce močového měchýře


Rozpustit 2 lžíce medu a 1 lžičku skořice ve sklenici vlažné vody a vypít. Tím se odstraní infekce měchýře a močových cest.

Problémy se žaludkem a trávení


Med se skořicí úspěšně léčí i bolesti žaludku a chrání žaludek od vzniku žaludečních vředů. Podle studií provedených v Indii a Japonsku, med a skořice zabraňují tvoření nadbytečných plynů při trávení.

Hubnutí


Každé ráno, 1/2 hodiny před snídaní na lačný žaludek a večer před spaním vypijte šálek čaje nebo vody s medem a skořicí.

Pravidelné užívání pomáhá snížit váhu iu mimořádně obézních osob.


 
Rakovina


Nedávné výzkumy prováděné v Japonsku a Austrálií prokázaly, že i pokročilá rakovina kostí, žaludku a střev může být s úspěchem léčena. Pacienti trpící těmito druhy rakoviny by měli užívat lžíci medu a lžíci skořice měsíc 3x denně.

Zápach z úst


Lidé v Jižní Africe už odedávna první co ráno udělají, je to, že kloktají 1 lžíci medu a lžíci skořice smíchanou s horkou vodou. Jejich dech tak zůstává čerstvý po celý den. Určitě skořicově-medovou kúru vyzkoušejte a sami pocítíte její blahodárné účinky.

👍 Tento návod je užitečný