Tato žena vám poradí jak pomocí brambor shodit několik kilo a to bez námahy. Žádný jojo-efekt.

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Hlavní ingrediencí jsou, jak již plyne z názvu, brambory. Kromě toho také nízkotučný jogurt, kterým si můžete dietu zpestřit. Jediné, co musíte pro ztrátu nadbytečných kil udělat, je dodržení níže stanovených pravidel. Díky tomu můžete za tři dny shodit tři až pět kilogramů. Dieta celkově trvá tři dny a můžete ji opakovat maximálně dvakrát za sebou.

Začátky a první den

Ke snídani si uvařte bramboru bez soli, kterou můžete zkonzumovat s několika lžičkami nízkotučného jogurtu. Také oběd se skládá z vařených brambor a stejné přílohy. Večeře by měla být lehčí, a proto si dejte více jogurtu bez brambor.

Druhý den a vyvrcholení vaší diety

V tento den je postup obrácený. Ke snídani si dejte jen jogurt a oběd stejný jako předchozí den. Večeři by měla tvořit brambora vařená bez soli a opět s pár lžičkami jogurtu.

Vybírejte v obchodě kvalitní ingredience, které nebudou plné chemických látek. Dokonce i u brambor se můžete rozhodnout mezi několika druhy.

Třetí a závěrečný den diety

Opět posnídejte vařený brambor bez přílohy. K obědu si dopřejte bramboru s jogurtem a k večeři samotný jogurt.

Možná se na konci diety nebudete moci na brambory nějakou chvíli ani podívat. Snažte se dodržovat správný jídelníček i nadále, aby se nedostavil jo-jo efekt. Důležité je konzumovat spoustu zeleniny a ovoce. To občasně doplňte o rybu, maso nebo mléčný produkt. Nezapomínejte ani na ořechy a zdravé oleje, které pomohou vašemu srdci správně fungovat.

Jak se po dietě udržet ve formě

Jakmile ke svému novému životnímu stylu přidáte ještě trochu pohybu, budete střídat aktivní kardio se silovým tréninkem, můžete se po čase těšit z pevného těla i zdraví. Zlepší se také váš psychický stav, pokožka a mnoho dalších procesů v těle. Neváhejte a pusťte se do bramborové diety i vy. Jestliže vás nebaví běhání, věnujte se alespoň krátkým procházkám.