Botanik Hrach Grigoryan přišel s receptem na ochranu před infekcí koronaviru

0
(0)

Dalibor , 03. 11. 2020

Zkušený botanik Hrach Grigoryan sdílel recept na přírodní lék, který vám pomůže neinfikovat se novým typem koronaviru. Jde přitom o velmi jednoduchý postup a ingredience, které máte jistě doma. Základem v podzimním a zimním období je silný imunitní systém, který můžete mimo jiné podpořit i tímto snadným a dostupným způsobem. Potřebovat budete jen:

  • 1 litr vody,
  • 10 kapek jódu,
  • 1 lžíce medu,
  • šálek kávy dle vaší chuti.

Postup

Stačí, když dáte do hrnce litr vody a přivedete ho k varu. Poté do ní přidáte 10 kapek jódu a jednu polévkovou lžíci medu. Tuto směs byste následně měli zapít šálkem kávy, kterou si připravíte tak, jak jste zvyklí. Směs můžete pít během dne tolik, kolik chcete. Tento úžasný prostředek vás ochrání, nedovolí vám nakazit se koronavirem. Použijte ho a jistě se udržíte zdraví.

Postupů a možností, jak si udržet své zdraví je celá řada a na internetu se zejména nyní objevují nové recepty každým dnem. Pochopitelně si sami zvolíte metodu, která pro vás bude nejlepší a bude vám nejvíce vyhovovat.

Tohle samozřejmě nestačí

Rozhodně nechceme, abyste si mysleli, že díky tomuto nápoji budete na sto procent chráněni před Covid-19. Společně se silnou imunitou, kterou podpoříte konzumací citrusů, dostatečným trávením času na čerstvém vzduchu a případně užíváním doplňků stravy. Kromě toho byste pochopitelně neměli zanedbávat osobní hygienu rukou a nošení sterilních roušek všude na veřejnosti.

Naše ochrana je velice důležitá a dělat byste ji měli všemi dostupnými způsoby. Rozhodně neplatí, že jediná metoda vás dokáže dokonale ochránit před jakoukoli nemocí a virem, který létá kolem. Na svou imunitu byste měli být opatrní v každém případě. Posílit ji ovšem nemůžete jen jednou věcí. Zdravý životní styl, zdravé jídlo, hodně čerstvého vzduchu, hodně spánku a cvičení je rozhodně základem, u kterému můžete začít.