Baba Vanga: proroctví na rok 2021. Co nás ještě čeká a nemine?

0
(0)

Dalibor , 08. 10. 2020

Baba Vanga je jméno, které nám asi moc neřekne. U nás tato osoba není příliš známá. Jedná se o vědmu. Vědmu, která umí předpovídat budoucnost i několik let dopředu. Její proroctví se plní jedno za druhým tak, jak je předpověděla. Jaká jsou její proroctví? Čtěte dál, pokud se nebojíte znát budoucnost lidstva.

Trump a koronavirus

Baba Vanga již v roce 1996 předpověděla, že Trump dostane korunu. Tehdy jsme ale ještě netušili, že korunou bude koronavirus. Takže Baba Vanga předpověděla i boj Donalda Trumpa s koronavirem. Podle ní by po tomto boji mohl Trump ohluchnout. Nemoc totiž ovlivní jeho mozek, následkem čehož utrpí poškození takového rozsahu, že způsobí jeho hluchotu. A nejen to, prezident by měl trpět i mozkovými nádory a silnou nevolností.

Koruna bude všude kolem nás

Tak tuhle větu vyřkla prorokyně Baba Vanga těsně před svou smrtí v roce 1996. Rok 2020 v jejích proroctvích vychází jako rok, kdy se odehraje spoustu špatného. Tak například pro Evropu, bude tento rok ve znamení „invazí extremistů“ (invaze muslimů). Ti mají bojovat s chemickými zbraněmi. Navíc má celý kontinent bojovat s finančními problémy. Kromě toho oznámila řadu zemětřesení po celé Zemi, ale neurčila přesně kde.

Co se již splnilo?

Tato věštkyně vyřkla celou řadu proroctví, z nichž se zatím 85 % skutečně stalo. Baba Vanga předpověděla budoucnost na dlouhá léta dopředu – až do roku 5 079. Baba Vanga přišla o svůj zrak, ten byl ale nahrazen obrovskými schopnostmi. Jaké události již předpověděla?

  • Vzestup islámského státu.
  • Velké tsunami v roce 2004.
  • Brexit.
  • Katastrofu v Černobyle.
  • Útok na americké obchodní centrum, 11. září.

Hrůzné proroctví se týká i Prahy

A jedno z jejích proroctví se týká také České republiky, konkrétně Prahy. Již v minulosti dostala otázku, jak to dopadne s Prahou po roce 1968. Tehdy odpověděla, že vcelku dobře. Avšak za nějaký čas se nad Prahou bude rybařit…