Artritida, aneb bolesti kloubů, už nebude mučením, když použijete přírodní tuto směs!

0
(0)

Dalibor , 17. 03. 2021

Protizánětlivá směs je velmi účinná a rychle snižuje bolest kloubů. Protizánětlivé léky také zmírňují bolest, ale mají řadu vedlejších účinků a léčí pouze symptom, nikoli onemocnění. Přírodní účinné látky by měly být začleněny do těla a s jejich pomocí bychom se mohli trvale zbavit zánětu.

Bolesti kloubů se mohou vyvinout v důsledku sedavého životního stylu, obezity, stárnutí, podvýživy, námahy a přetížení. Pokud bolest nezasahuje do našich každodenních činností, obvykle ji ignorujeme. Věnujeme větší pozornost svému zdraví, jen když už máme potíže se schody nebo vstáváním z postele. Připravte si tuto jemnou směs ke snížení bolesti kloubů.

Co potřebujete na výrobu a jak směs udělat?

Léčivou směs můžete vytvořit ze 100 gramů ananasu nakrájeného na kostičky, 100 gramů celeru, 4 mrkví a 1 bio citronu. Všechny ingredience nakrájejte na malé kousky, poté je vložte do mixéru a výslednou směs vypijte po snídani. Pijte tuto směs každé ráno a po chvíli bolest začne ustupovat a poté může úplně odeznít. Přitom musíte jen každé ráno vypít sklenici tohoto nápoje.

Další metoda je velmi účinná při revmatických bolestech. Můžete vyzkoušet teplou vodní koupel se solí, kterou budete aplikovat na nohy a chodidla následně masírovat. Můžete to dělat sami doma. Nepotřebujete žádnou speciální péči. Stačí naplnit lavor vodou a poté přidat hrst hrubé mořské soli. Vložte tam nohy a pohybujte jimi, dokud se sůl nerozpustí. Po 15 minutách nohy vyndejte a důkladně namasírujte zvlhčujícím bylinným krémem nebo trochou olivového oleje.

Příčiny artritidy kloubů

Artritida kloubů je zánětlivé onemocnění, které se projevuje bolestí, otokem, zarudnutím a omezením pohybu. Může vážně ovlivnit kvalitu vašeho života, protože můžete mít skutečně velké bolesti. Imunitní systém v tomto případě prakticky napadá a ničí vlastní tkáně. Zánět se po nějaké době se může vyvinout v revma, kdy je kloub již úplně zničen. Proto proti tomu musíte bojovat včas.