Ananas pomáhá k funkci štítné žlázy. Díky němu zhubnete i vyženete všechny záněty z těla

0
(0)

Dalibor , 26. 02. 2021

Štítná žláza trápí většinou ženy, avšak není to naprostou podmínkou. Díky špatné funkci žlázy vás může trápit nadváha, záněty v těle i paraziti. Naučte se regulovat funkci tohoto orgánu a mějte své zdraví pod kontrolou

Přírodní medicína má v některých případech navrch

Jestliže se potýkáte s problémy štítné žlázy, pak vám lékař jistě naordinoval určitou léčbu a léky. K lékům je dobré přidat také přírodní prvky, které pomohou ke správné regulaci štítné žlázy. Věděli jste, že takovou pozitivní funkci má právě ananas?

Nepatříte mezi ty, kteří rádi užívají léky a hormony podporující správnou funkci orgánů nebo štítné žlázy? Pak je výbornou alternativou přírodní léčba, která nabízí několik druhů možností. Podle informací má ananasová šťáva dobrý vliv na fungování celého těla a hladin hormonů v těle. Vedle všech pozitiv má ananas velký obsah vitaminu C, který pomáhá pro upevnění imunity.

Ananasová voda pomáhá při boji proti zánětu. Právě díky jeho protizánětlivým účinkům se tělo dokáže zbavit všech toxinů a dokáže si poradit dokonce i s počínající artritidou. Studie také ukazují, že ananasová voda pomáhá v boji proti parazitům. Díky třídenní dietě s ananasovou vodou se tělo dokáže očistit od všech parazitů ve střevním traktu.

Ananas pomůže regulovat funkci štítné žlázy

Ananas obsahuje bromeliad a jód. Právě tyto složky jsou skvělými bojovníky při autoimunitních nemocech. Každý, kdo se potýká s onemocněním štítné žlázy, by měl do svého jídelníčku zařadit ananas a ananasovou šťávu. Toto exostické ovoce dokáže přirozeně regulovat správnou funkci štétné žlázy.

Ananas také pomáhá pro správnou funkci trávicího traktu. Pokud se vám špatně tráví s každým jídlem, pak je vhodné zařadit do svého jídelníčku více ananasu. Díky vysokému obsahu bromeliadu vám ananas pomůže rychleji trávit bílkoviny a kvůli obsahu vlákniny pomáhá tělu přirozeně stimulovat trávení.

👍 Tento návod je užitečný