Alobal už nepoužívám jen na pečení, tento trik je fantastický: Toto dokáže, když do něj zabalíte klíče od auta - funguje to!

0
(0)

Dalibor , 15. 06. 2020

Tento chytrý trik ocení zejména majitelé nových vozů s bezklíčovým odemykáním, kteří žijí v rodinných domech a mají vlastní parkoviště.

Klíč od auta se systémem bezklíčového odemykání neustále vysílá signály do okolí, které může dešifrovat pouze jedno konkrétní auto. Tyto signály mohou detekovat zloději automobilů, dekódovat a napodobit, aby odemkli vaše auto. Jediné, co musí udělat, je přiblížit se k předním dveřím domu, protože většina lidí má klíče od auta přímo na chodbě.

Jak může pomoct folie proti krádeži ?

Když zabalíte klíč od auta do fólie, zabráníte šíření těchto signálů do okolí s vysokou účinností. Funguje to dokonce tak dobře, že když stojíte vedle auta s klíčem ve fólii a pokusíte se jej odemknout, auto nereaguje.

Pokud však stojíte s klíčem vedle auta, bude reagovat - je to proto, že fólie významně zkrátí dosah signálu, ale ne úplně. Takže pokud máte skutečný strach, že ukradnou vaše auto, i když v něm máte bezpečnostní systém, je to prostě proto, aby zloději nemohli provést proces, který plánovali ukrást vaše vozidlo.