Alergická reakce může být až smrtelná, měli byste si být vědomi 3 klíčových příznaků, které svědčí o alergii

0
(0)

Dalibor , 23. 01. 2020

U mnoha lidí po celém je častým stavem u světě je alergie. Její příznaky často připomínají příznaky jiných onemocnění, které nám zabraňují řádně léčit alergickou reakci.

Protože alergie mohou být až smrtelné, rádi bychom s vámi sdíleli několik metod rozpoznání některých příznaků alergie, abyste dokázali rychle reagovat.

1. Příznaky připomínající chlad

Pokud se příchytné, že neustále kašlete, může to být známka alergie. V případě nachlazení, kašel přichází s bolestmi v krku a zánětem. Pokud nejsou tyto příznaky přítomny, může být kašel vyvolaný alergickou reakcí.

2. Kožní vyrážky

Stalo se běžným předpokládat, že vyrážka v horkém letním období je nic víc než známka hmyzího kousnutí. Je však důležité si uvědomit, že i komáří kousnutí může způsobit alergickou reakci. Měli byste také dávat pozor na části těla, které přicházejí do styku s Vaším oblečením, pokud je v této oblasti vyrážka, možná Vaše kůže reaguje na tkaninu, nebo prací prostředek, který používáte.

3. Svědění očí, otoky víček

Jednou z nejčastějších alergických reakcí jsou svědění a otoky očí. Tento příznak se vyskytuje většinou při kontaktu s pełen nebo s Petrol.

Věnujte pozornost otokům na obličeji a dalších částech těla. Tento příznak často naznačuje reakci v důsledku alergie na konkrétní potraviny.

Několik tipů!

Lékař bude schopen identifikovat látky, které způsobují alergii přesněji, pokud si vedete deník. Napište si podrobné popisy Vašich alergických reakcí, za jakých podmínek se vyskytly a jaké kroky jim předcházely.

Vždy mějte po ruce nějaké léky na alergie (antihistaminika).

Pokud se Vaše alergické reakce vyskytne víckrát než jednou týdně a to i po užívání antihistaminik, navštivte lékaře.

👍 Tento návod je užitečný