Adoptoval psa z útulku a spolu s ním dostal list od předcházejícího majitele. Obsah listu ho dohnal až k slzám

0
(0)

Dalibor , 17. 05. 2024

Některé příběhy čteme se zatajeným dechem. Tento krásný příběh je toho příkladem. Nevíme, zda se skutečně stal, ale stojí zato si ho přečíst. Rozhodli jsme se o něj s vámi podělit.

Co se stalo

"Chtěl jsem adoptovat psa z útulku. Zalíbil se mi labrador jménem Reggie. Okamžitě jsem věděl, že je to pes pro mě. Je pravda, že začátky nebyly lehké. Nevěděl jsem si k Reggie najít cestu. Když jsem si prohlížel "adoptivní" papíry, našel jsem tam dopis adresovaný novému majiteli. Než jsem dopis otevřel, řekl jsem Reggie - možná má tvůj majitel pro nás nějakou radu? "

Novému majiteli mého psa:

Nejsem zrovna nadšený, že čtete tento list. Znamená to, že má Reggie nového majitele a já s ní už nemohu být. Dovolte mi, abych Vám o tomto nádherném labrador řekl pár věcí. Pomůže Vám to vybudovat si s tímto úžasným psem lepší vztah.

Zaprvé - Reggie miluje tenisové míčky. Čím více, tím lépe! Obvykle drží v tlamě 2 míčky najednou. Zkoušela vzít i třetí, ale zatím se jí to nepodařilo. Bez ohledu na to, kam míček hodíte, Reggie za ním poběží jako blázen, a proto si dávejte pozor na ulici. Nechcete přece, aby se stala tragédie!

Reggie zná základní povely jako je sedni, stoj pokud noze. Její 2x denně - v 6 ráno av 18 večer. Je očkovaná, ale nesnáší, když musí jít k veterináři.

Nakonec, bych Vás chtěl požádat, abyste jí dal (a) trochu času, aby si na Vás zvykla. Po mnoho let jsme byli jen my dva. Chtěl bych Vám prozradit tajemství. Její jméno není Reggie. Nevím, proč jsem v útulku napsal právě toto jméno. Pokud čtete tento dopis, měl (a) byste poznat jeho opravdové jméno - Tank.

Proč jméno Tank

Říkám mu tak, protože jsem tankem jezdil ve válce. Jediná věc, kterou jsem si přál byla, aby měl Tank domů dokud já budu na misi v Iráku. Po dobu 6 let byl tento pes moje jediná rodina. Stejně dlouho jsem sloužil v armádě. Doufám, že nyní bude rodinou pro Vás a že Vás bude milovat stejně, jako miloval mě.

Pokud mám opustit Tanka, abych ochránil naši vlast před terorismem - budiž. Doufám, že Tank bude na mě hrdý a že to pochopí. Je to velmi chytrý pes.

Reakce nového majitele

Dal jsem ten dopis zpátky do obálky. Samozřejmě jsem o tom muži slyšel. Byl to válečný hrdina a před několika měsíci dostal posmrtné vyznamenání. Pak jsem se podíval na svého psa. "Hej Tanku" řekl jsem klidně a pes zvedl hlavu a zavrtěl ocasem. "

K noze, pejsek!" Tank ke mně okamžitě přiběhl a olízl mi tvář. "Chceš si hrát s míčkem?"

Pes vyběhl z místnosti a po chvíli ke mně přišel s 3 tenisovými míčky v tlamě ...

Líbil se vám tento příběh? Nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou!