9 trapasů, které se staly každému z nás během toho, co jsme to s někým dělali. Toto si raději necháváme pro sebe!

0
(0)

Dalibor , 30. 05. 2024

Pohlavní život je součástí našeho života, avšak ne vždy jde všechno podle našeho plánu. Při tak krásném milostném aktu se občas stane něco, co rozhodně nechceme, aby se stalo. I při tomto aktu se dějí zvláštní a trapné věci, za které se často stydíme.

Trapné situace

Pojďme se společně podívat na 9 trapasů, které se staly každému z nás během toho, co jsme to s někým dělali. Možná jste se s tím již setkali, možná ne. Jste zrovna v tom nejlepším, když vám najednou vejde někdo do pokoje. O dost větší trapas to je, pokud to je člen rodiny.

Domácí mazlíček

Velmi nepříjemné je i to, když do pokoje v tom nejlepším přijde domácí mazlíček. Prostě ho absolutně nezajímá, co děláte, jen si přišel lehnout k vám na postel. Když si neuvědomuješ, že místnost, ve které se nacházíš, není vůbec zvukově izolována.

S tím mají zkušenosti hlavně mladí, kteří si tu často neuvědomují a upozorňují o tom celé své okolí.

O čem raději nemluvíme

Předstírání - S tím mají zkušenosti hlavně ženy a je to pro ně opravdu trapné. Musí předstírat, že se jim to líbí, aby neublížili své polovičce.

Opadnutí erekce - S tím mají zkušenosti muži. Nejhorší je, když je v tom nejlepším, ale z ničeho nic se mu do hlavy dostane nějaká blbost, která ho dokáže úplně rozhodit. A toho dole také. Ach ty asexuální myšlenky.

Prd - No co, v každém vztahu to prostě přijde. Po dlouhém zadržování a snaze neztrapnit se je na čase, dát svým "pocitům" volný průběh. Ano, je to trapné, ale stačí, aby se to stalo jednou a najednou je atmosféra mnohem více uvolněná.

Trapné jsou také všechny zvuky těla. Samozřejmě, že přitom většinou nevnímáte nějaké zvuky, ale občas se stane, že zvuk zní tak divně nebo tak vtipně, že se jednoduše zarazíte. Divné zvuky prdící va * íny, plácání z přirážení atd. Však to znáte.

Příliš časné vyvrcholení - To je snad to nejhorší, co se muži může stát. Muži to berou jako úplné selhání, jak obrovský trapas. No co, občas se to stane každému.