Tato paní lékařka radí jak i v 70 mít klouby jako mladý člověk a bez bolesti. Stačí zelenina, kterou znáte.

0
(0)

Dalibor , 12. 10. 2020

Na osteoartrózu či artritidu, bolestivá onemocnění způsobená opotřebováním chrupavek a kloubů, dosud neexistují žádné účinné léky. U pacientů, kteří si tuto nepříjemnou diagnózu vyslechli, je tak možné pouze zmírňovat bolest pomocí tlumicích léčiv.

Kromě celé řady uměle vytvořených léků, které seženete v lékárnách, vám od bolesti spolehlivě uleví i řada přírodních látek. Některé z nich mohou dosahovat takové účinnosti, že postižený je schopen znovu normálně fungovat bez omezení.

Nápoj, nebo mast? Možné je obojí

Říká se, že přírodní medicína si dokáže poradit takřka se všemi neduhy. To platí i v tomto případě. Účinné látky nemusíte složitě shánět ve specializovaných prodejnách – stačí otevřít lednici či navštívit běžný obchod s potravinami.  Existuje velmi účinná léčba původem z Ruska, která vám od bolesti kloubů uleví rychle a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Navíc záleží zcela na vás, zda zvolíte její vnitřní či vnější užití.

Potřebovat budete:

  • Středně velký lilek
  • Litr vody

Vodu ohřejte tak, aby byla horká, avšak nevřela. Přidejte nadrobno nakrájený lilek a odejměte ze sporáku. Nechejte odstát, dokud voda nevychladne. Poté uchovávejte v lednici.

Nejlepšího účinku dosáhnete při kombinaci vnitřního užití s tím vnějším. Pro tento účel rozdělte vzniklou směs na dvě části – 750 ml a 250 ml. Pro vnitřní užití rozdělte 750 ml této směsi na tři části. Ty pijte ráno na lačný žaludek, večer a před spaním. Pro vnější budete potřebovat zbývajících 250 ml směsi spolu s 50 ml olivového oleje. Obě tyto složky pečlivě smíchejte dohromady a naneste na postižené místo. To udržujte po celou dobu v teple – doporučujeme jej obmotat obvazem s hadříkem. Ten zajistí, aby směs nerušeně působila bez prosakování do dalších vrstev látky. Poté stačí dané místo lehce otřít.