7 znamení, že se vás pokouší kontaktovat váš anděl strážný. Nenechte tyto signály jen tak být!

0
(0)

Dalibor , 05. 01. 2021

Každý z nás má svého strážného anděla, který se nás snaží chránit od všeho zlého. Ne všichni ale svého anděla vnímají a dokáží rozpoznat jejich varování. Jak lépe vnímat varování a čím vás může strážný anděl upozornit na možné životní zvraty?

Strážný anděl je duchovní bytost, kterou každý z nás ve svém životě má

Většina příznaků toho, že se vás pokouší kontaktovat váš strážný anděl, najdete v klasických chvílích a životních momentech. Andělé fungují na úplně jiné frekvenci než živí lidé. Možná proto občas není jednoduché rozpoznat, že se vás snaží anděl na něco upozornit.

Andělé většinou upozorňují přes klasické životní okamžiky:

  • upozornění ve snech
  • momentální, nevysvětlitelný pocit
  • zpráva nebo symbol v běžném životě

Strážní andělé vás ale nekontaktují jen v momentech, kdy vás chtějí upozornit nebo varovat. Jejich znamení může přijít také jako symbol jejich lásky a pozornosti k vaší osobě. Také jejich signály můžete začít vnímat v době, kdy čekáte na pomoc nebo odpověď na tiše vyřčenou otázku.

Nejčastějším symbolem může být peříčko, mraky nebo neznámá vůně

Mezi ty nejčastější signály vědomí, že vás váš strážný anděl chrání a pečuje o vás, je peříčko na vaší cestě. Pokud potkáte při procházce nebo čekání na přátele či v jiný klidný okamžik právě malé bílé peříčko, jedná se o jasné znamení. Mezi další andělská znamení patří také tvary mraků. V oblacích můžete totiž najít tvar připomínající anděla. Tímto vám jasně ukazuje, že na vás myslí a stojí při vás. Stejně tak můžete poznat přítomnost anděla díky neidentifikovatelné vůni z ničeho nic.

Už po dlouhé roky se vypráví, že děti a zvířata jsou mnohem citlivější na přítomnost nadpřirozených či duchovních bytostí. Proto se často může stát, že váš pes bude urputně zírat do prázdného kouta vašeho pokoje. Stejně tak v době, kdy se vaše malé děti dívají nadšeně ke stropu, je jasné, že je přítomný anděl strážný.

Další známý signál, který ukazuje na přítomnost anděla, může být příjemný zvuk nebo melodie, u které však nedokážete identifikovat zdroj. Šestým příznakem, že vás váš anděl miluje a hlídá vás, je moment, kdy najdete minci. Mince je většinou hezkým připomenutím, že nad vámi stále anděl bdí.

Posledním signálem přítomnosti vašeho anděla strážného jsou záblesky světla. Jestliže najednou uvidíte nevysvětlitelné záblesky žlutého nebo dokonce barevného světla, je to znamení, že je váš anděl na blízku. Pokud takový moment zažijete, zavřete oči a uvolněte se. Váš strážný anděl se vám snaží totiž přinést uzdravení a omlazení těla i ducha.