6 složkový nápoj na detoxikaci jater, který zabrání ukládání toxinů v tuku

0
(0)

Dalibor , 21. 02. 2020

Podle lékařů je dobrý stav jater klíčovým faktorem celkového zdraví. Proto její pravidelná detoxikace poskytnout několik přínosy.

V játrech může docházet k vážným poškozením v důsledku konzumace zpracovaných potravin, nedostatku fyzické aktivity, znečištěného prostředí, užívání alkoholu či příjmu výživově nedostatečné potravy.


 V uvedených případech se v játrech akumulují toxiny, které zhoršují její funkci a stav.

 

Když už játra nedokáže odbourávat všechny toxiny, ty se začnou ukládat v tukových tkáních, protože většina toxinů je rozpustných v tucích. To pak představuje další velké riziko pro vznik různých vážných onemocnění jako jsou cukrovka, rakovina či onemocnění srdce.

Na to, abyste zastavili tento proces, je třeba játra z času na čas detoxikovat.

Dnes vám nabídneme recept na 6 složkový nápoj, který tuto práci provede za vás. Kromě toho vám dodá množství potřebných vitamínů, minerálů, antioxidantů a elektrolytů.

Během čištění jater je také třeba konzumovat lehce stravitelnou potravu.

Ingredience


Na výrobu detoxikačního nápoje budete potřebovat tyto suroviny (nejlépe v bio kvalitě):

  • 6 listů salátu
  • 1/2 citronu bez kůry
  • 2 jablka (umyté a překrojené na poloviny)
  • 1,5 až 2 cm odřezek zázvoru (umytý a oloupané)
  • 1 červenou řepu (umytá a oloupaná)
  • 3 mrkve (umyté a oloupané)

Příprava


Celá příprava vám nezabere více než 8 minut. Postupujte následovně:

1. Vložte všechny suroviny do odšťavňovače nebo mixéru. Pokud použijete mixér, přidejte ještě 1 až 2 sklenice čisté vody.

2. Odšťavněte jejich. Při mixéru výslednou směs přeceďte přes látku nebo gázu.

3. Před konzumací šťávu dobře promíchejte.

Použití


Vyrobená šťáva poslouží na 2 až 3 dávky. Nejlepší je to pít na prázdný žaludek alespoň 15 až 30 minut před jídlem, například před snídaní, obědem nebo večeří.

Nevypitú část uskladněte v chladničce a vypijte do 12 hodin.

Nápoj užívejte 3 až 7 dní, podle závažnosti vašeho zdravotního stavu a znečištění jater. Na prevenci stačí kratší a na důkladnější detoxikaci delší doba.


Zdravotní přínosy jednotlivých ingrediencí


Salát obsahuje hodně chlorofylu, který eliminuje toxiny z krevního oběhu a také neutralizuje těžké kovy, pesticidy a jiné chemikálie.

Citron je bohatý na vitamín C, který pomáhá přeměňovat toxiny na látky, které jsou rozpustné ve vodě a snadno se z těla odstraňují, čímž se podpoří činnost jater.

Jablka jsou bohaté na pektin a jiné látky nápomocné při čištění těla a odstraňování nánosů z trávicího systému.

Zázvor je extrémně prospěšný při léčbě trávicích obtíží jako nadýmání, plynatost a zácpa.

Červená řepa a mrkev jsou bohaté na betakaroten (vitamin A) a rostlinné bioflavonoidy, které stimulují a zlepšují jater.

Doporučení


Na českém a slovenském trhu je možné zakoupit excelentní přírodní výživový doplněk - SUPER JÁTRA. Tento přípravek detoxikuje játra, zlepšuje fungování jater a její funkci. Odstraňuje tuk na játrech tzv. steatózu. Zlepšuje fungování celkového imunitního systému.

Zároveň přispívá k lepšímu fungování tlustého střeva. Snižuje špatný cholesterol a zvýší dobrý cholesterol. V případě zájmu o více informací nebo o jeho koupi, klikněte ZDE. Tento výživový doplněk je KLINICKY TESTOVÁN s velmi vysokou účinností nad 80%.