Léto je za rohem a vám zůstala "taková křídla" v oblasti zad po měsících nicnedělání? Zkuste tuto účinnou metodu.

0
(0)

Dalibor , 26. 04. 2021

Znáte to určitě všichni. Po zimě má každý z nás pár kilogramů navrch, ty se mohou projevit zejména v zadní části boku, kousek pod pásem podprsenky. Tento nevzhledný faldík nezamaskuje ani oblečení, a tak je nutné s ním něco udělat! Vyzkoušejte tyto tři jednoduché cviky a odstraňte tuk ze zad jednou pro vždy.

Tuk v zadní části těla nikdo nemá rád

Faldík v zadní části boku, pod lopatkou, nesnáší snad každá žena. Je to hlavně z toho důvodu, je tato nevzhledná část těla deformuje celý postoj a vaše tělo je tak mnohem méně atraktivní. Nepomáhá ani správný výběr podprsenky nebo volné oblečení. Zhubnout v této oblasti těla není snadné, pomůže vám zdravá strava nebo opakování účinných cviků.

Pro odstranění tohoto faldíku existují tři jednoduché a účinné cviky, se kterými se vám to zaručeně podaří. Odstraníte tak přebytečný tuk z této oblasti a posílíte celé držení vašeho těla. Opakujte cviky po dobu tří týdnů a brzy zjistíte, že skutečně zabírají.

Styl cvičení připomíná pohyb při plavání

První ze cviků vám bude hodně připomínat plavání stylem prsa. Natáhněte ruce dopředu a pohybujte s nimi mírným zatlačením do stran. Celý pohyb nesmí překročit výšku ramen. Proveďte tento cvik vždy desetkrát, a pokud chcete tento cvik ještě více vylepšit, pořiďte si k němu natahovací gumu. Ta vám při cvičení dodá dostatečný odpor a vaše svaly budou muset více pracovat.

Druhým cvikem posílíte zádové svaly a budete skvěle redukovat přebytečný tuk v této oblasti. Ohněte lokty do 90 stupňů ve výšce ramen, dlaně a prsty směřují nahoru. Lokty posouvejte směrem k sobě a opět od sebe, tento cvik opakujte desetkrát.

Natáhněte paže

K poslednímu účinnému cviku budete potřebovat pružný pás nebo gumu. Narovnejte záda, natáhněte ruce a zvedněte je nad hlavu. Poté je pomalu snižujte až k vašim nohám. Tento cvik opakujte desetkrát vždy po třech sériích.