26letý milionář chce zaplatit 50 000 dolarů tomu, kdo s ním bude cestovat kolem světa!

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

26letý milionář hledá osobního asistenta, aby se k němu připojil, zatímco bude cestovat po světě, aby propagoval své firmy v oblasti e-commerce a business koučinku.

Mladý milionář

Loni Matthew Lepret cestoval do Japonska, navštívil Dubaj, Havaj a nevynechal ani své rodné město Sydney. Během toho všeho neustále sledoval, jak jeho zůstatek na bankovním účtu neustále roste.

Asistent na cestách

V současnosti hledá osobu, jíž by mohl nabídnout "nejúžasnější práci na světě" - asistenta či asistentku, které bude platit ročně 52 000 amerických dolarů (základní sazba), aby mu pomohla s podnikání v zemích po celém světě.

"Mzdy budou záviset na zkušenosti osoby, ale základní sazba bude připočtena k nákladům na cestu a ubytování. Dávky zdravotního pojištění jsou vypláceny samostatně, "řekl Matthew.

Jaké dovednosti by z vás udělali ideálního kandidáta na tuto práci?

  • Multitasking - provádění více činností souběžně
  • Organizace turistických tras pro všechny druhy cest
  • Vynikající počítačové dovednosti
  • Dobrá znalost sociálních sítí
  • Výborné organizační schopnosti
  • Výborná pozornost na detaily
  • Ochota pracovat
  • Platný cestovní pas nejméně 12 měsíců
  • Proaktivní přístup k práci
  • Dochvilnost

Podnikání

Matthew je profesionál v oblasti elektronického obchodování a měsíčně vydělává 120 000 $. Tvrdí, že by to mohlo být lepší. Mimo jiné, pracuje i na projektech byznys koučinku, které by měly pomoci ostatním zbohatnout. Jeho nový člen týmu bude muset zajistit, aby se jeho podnikání dařilo i během cestování.

Matt vytvořil e-commerce akademii ve věku 23 let, hned po tom, jak odešel z univerzity.

Jeho úspěch byl založen na jeho odhodlání naučit se co nejvíce od těch nejlepších; dnes vede čtyři úspěšné internetové obchody.

Matt říká: "Hledám někoho, kdo by se připojil ke všem mým dobrodružstvím. Miluji svou práci, ale také rád cestuji, takže hledám spolehlivou osobu, která by mi pomohla při mých každodenních obchodních aktivitách, zatímco jsme na cestě. "

Ačkoliv se může zdát, že život Matthewa Leprea je velmi klidný, určitě by neměl to, co má, kdyby byl líný.

Jeho pracovní etika je pro něj ve skutečnosti velmi důležitá: "Pracuji hodně, protože mou filozofií je tvrdá práce". Jeho nový člen týmu zajistí, že jeho podnikání nebude stagnovat, zatímco on cestuje.

Fotografie milionáře

Ti, kteří se chtějí ujistit, že jsou pro tuto práci vhodní, by měly přihlásit na jeho kanál na YouTube. Řekl, že by to potenciálnímu kandidátovi mohlo pomoci pochopit co dělá, a on by byl schopen zjistit, zda se jejich povahy a návyky shodují.

"Kandidáti by si měli být dobře vědomi toho, co dělám a co mohou vidět na mém YouTube kanálu."

"Od tohoto týdne budu dělat týdenní vlog, kde svým divákům ukážu můj život v zákulisí, aby zjistili, zda by jim tato práce vyhovovala nebo ne."