14ti letí žáci ze základní školy hráli zajímavou hru, 6 studentek otěhotnělo

0
(0)

Dalibor , 10. 05. 2024

Všichni víme že Poláci mají smysl pro humor, to ví snad každý Evropan, občas jak evropští rusové. Když byste se náhodou rozhodli bydlet v Polsku, tak se tam rozhodně nudit skutečně nebudete.

To, že na tom tvrzení vážně něco bude, nás Poláci zase přesvědčili ze základní školy v Polském městě Ostroda. 5 mladých děvčat ve věku 14-15 roků po hře se spolužáky otěhotnělo!

Hra

Studenti spolu hráli hru, které se říká slunce a nebo hvězda. Děvčata si lehla na zem a vytvořila kruh, hlavy měly u sebe a nohy od sebe a tvořili jakousi hvězdici, zavřeli oči a chlapci s nimi souložili a střídali se jako ve hře Chodí pešek okolo. Vítězem se stal chlapec, který vydržel nejdéle, řekl jeden ze studentů.

Výsledek hry

Hra dopadla tak, že dívky vyhrály několik těhotenství. Dvě děvčata z 5 těhotných mají porod už dokonce za sebou,” řekla ředitelka školy Anna Czarnocka.
Ve škole nikdo z učitelů o sexuálních praktikách hovořit se žáky nechce (od toho jsou přece rodiče) a nemají ani psychologa, který by dětem vysvětlil, že tato zábava není doopravdy potom moc zábavná.