10-minutovou léčbou snížíte bolesti sedacího nervu. Rozhodně se vyplatí ji vyzkoušet

0
(0)

Dalibor , 03. 02. 2020
Sedací nerv je nejdelší nerv v lidském těle nacházejícím se v zadní části nohy. Táhne se od páteře až po lýtka. Pokud máte zánět, způsobuje nesnesitelnou bolest. Bolest se šíří do kolena, do žeber.
 
Navíc bolest nikdy neprochází rychle, ačkoliv závisí na příčin zánětu a od samotné osoby. Každopádně můžete trpět několika věcmi, dokud se bolest nezmenší.
 
Nejjednodušší způsob, jak se zbavit bolesti, jsou pilulky, ale nezachází se základní příčinou, ale pouze dočasně zmírňují příznaky. Na druhé straně lze léčit kořen problému pomocí přirozených metod léčby a cvičení, a tak současně uvolníte napětí, záněty a bolest.
 
Z důvodu nesnesitelné bolesti může být váš každodenní život těžký. Existuje přirozené řešení, které vám může pomoci a účinek závisí na stavu vašeho stavu. Péče je pro vás velmi důležitá.
 

 Postupujte podle ischiatických nerv 10 minut před spaním

  • Vezměte vědro a naplňte ho dostatečně horkou vodou (teplota, kterou můžete nést).
  • Přidejte trochu soli a 1 litr jablečného octa.
  • Smíchejte dokud se sůl nerozpustí.
  • Namočte nohy do kbelíku a držte, dokud se voda neochladí.
  • Pak je vysušte ručníkem.
  • Nakonec jděte do postele a nechte své nohy v teple v noci.
 
Můžete si vzít deku na zakrytí nohou, aby byly co nejvíce v teple. Na druhý den, nechoďte naboso, noste ponožky. Měli byste druhý den cítit úlevu od bolesti, jinak můžete ošetření opakovat každý den, dokud se nebudete cítit lépe.