Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je přesná!

0
(0)

Dalibor , 04. 06. 2024

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou příští inkarnace je Meva (přeloženo jako značka nebo krtek). Meva ukazuje, kolikrát jste se již na tomto světě objevili, jaká karma na vás čeká a samozřejmě kolik životů vám ještě zbývá. Chcete-li identifikovat svoji Mevu, podívejte se na tuto tabulku.

Vedle roku narození je vaše životní číslo

Přečtěte si popis své karmy

Meva 1 

Vaše mysl je neklidná a máte sklon k negativním myšlenkám. I navzdory tomu, že se snažíte působit jako otevření a přátelští, spoustu lidí šokujete svou paličatostí. Trápí vás náladovost, máte sklony k depresi, ale skrývá se ve vás romantická duše. Máte zálibu v alkoholu a drogách. Pokud se jedná o zdraví, můžete mít problémy s ledvinami, močovými cestami a reprodukční soustavou.

Meva 2 

Jste velmi přátelští a milí. Jakékoliv projevy agrese jsou vám cizí. Jste neuvěřitelně ambiciózní a vnímaví. Velmi pečujete o své nejbližší, ale nemáte vůdčí schopnosti. Největších úspěchů dosáhnete až po čtyřicítce. Pokud jde o lásku, zcela se oddáte svému partnerovi. Máte tendenci záležitosti velmi emocionálně prožívat – racionální pohled u vás nemá šanci. Milujete sladkosti, co může vést k nadváze. Pokud se jedná o zdraví – dávejte si pozor na záda a trávení.

Meva 3 

Jste individualisti. K životu máte vždy pozitivní přístup a nikdo vám nemůže vzít vaši svobodu. V mezilidských vztazích jste velmi tvrdohlaví. Nejúspěšnější budete mezi 34 až 38 rokem života. Peníze k vám rychle „přicházejí“, ale stejně rychle i odcházejí. Máte sklony k závislostem a měli byste více dbát o svá chodidla.

Meva 4 

I navzdory pozitivnímu přístupu k životu máte občas problém se svou slabou vůlí. Kvůli vaší přátelské povaze vás mnozí často zneužívají. Z toho důvodu stavíte kolem sebe zeď, za kterou pronikne jen málo vyvolených. Neradi vystupujete nebo něco mluvíte před lidmi, ale paradoxně jste nejšťastnější, když je dokážete rozesmát. V oblasti zdraví jste náchylní k onemocněním kloubů a trpíte na problémy s dýcháním.

Meva 5 

Pro vás jsou věci buď černé nebo bílé. Lidé vás buď milují nebo nenávidí. Na každé téma máte svůj názor, který většinou nezměníte. Jste silná osobnost a ve vztahu jste dominantní. Někteří si o vás myslí, že jste netolerantní. Měly byste se mít na pozoru před nádory a problémy s tlakem.

Meva 6 

Máte skvělou intuici a vůdčí schopnosti. V kolektivu si vedete skvěle a motivujete ostatní k lepším výkonům. Vaše ambicióznost vám může ublížit pouze v případě, že budete mířit příliš vysoko. Máte radost ze života a jediné, co vám může bránit v dokonalém štěstí je paralyzující strach z neúspěchu. Největších úspěchů dosáhnete po čtyřicítce. Snažte se držet své emoce pod kontrolou, dávejte si pozor na srdeční onemocnění, bolesti hlavy a nervové poruchy. Také se snažte omezit svůj sklon k perfekcionalizmu – můžete to snadno přehnat a následky můžou být katastrofální!

Meva 7 

Jste skvělý řečník a rádi poutáte pozornost. Nemáte ale dostatek energie na to, abyste dosáhli cíl bez pomoci druhých. Nestydíte se o pomoc požádat. Ve vztazích jste oddaný a věrný partner.

Meva 8 

Jste velmi tvrdohlaví a jen těžko měníte své názory. Dokážete jiné ale velmi šikovně přesvědčit jiné. Jste konzervativní a tiší, ale velmi psychicky vyrovnaní. Máte tuhý kořínek a ani ve vysokém věku si na vás žádné onemocnění netroufne.

Meva 9 

Jste velmi citliví a něžní. Když sledujete smutný film, jen stěží ovládnete slzy a u roztomilých zvířat se přímo rozplýváte. Dávejte pozor na své emoce, mnohdy jsou silnější než vy sami. Častěji se snažte řídit rozumem. Jste idealisti, romantici a nedokážete se přetvařovat. Pokud se jedná o zdraví, dávejte si pozor na srdce a nespavost.