Ženy, nosíte rádi tanga? Potom byste si měli pozorně přečíst jaké rizika sebou přináší!

0
(0)

Dalibor , 20. 06. 2024

Každá žena se ve spodním prádle ráda cítí smyslně a sexy, takže by nikomu z nás neměla chybět tanga v zásuvce na spodní prádlo. Ačkoli nepatří mezi nejpohodlnější spodní prádlo, muži si je nemohou dovolit. Ale co jiného než nepohodlí v nošení tang přináší a v jakých situacích byste měli na tanga raději zapomenout?

Infekce

Pokud jste náchylní k infekcím močových cest nebo kvasinkovým infekcím, měli byste se vyhnout řemínkům v oblouku. U žen, které stále dostávají infekce, je jedním z hlavních rizikových faktorů také nesprávný výběr spodního prádla. Řemínky snadno přenášejí bakterie přímo z konečníku do močové trubice.

Věnujte pozornost materiálu

Pokud jsou tanga vaším oblíbeným kouskem spodního prádla, nezapomeňte zvolit materiál, ze kterého jsou šité. Mnoho žen se s materiálem spodního prádla nezabývá, což je velká chyba. Vyberte si spodní prádlo, které je vyrobené z bavlny, nikoli z umělých tkanin. Umělé látky zcela zbytečně napařují náš klín, což vede ke zdravotním komplikacím. Pokud však máte před sebou událost, kde jsou krajkové řemínky prostě nutností, ale noste je jen po nezbytně nutnou dobu, nebo si alespoň vyberte řemínky, které mají v klíně všitou bavlněnou vložku.

Cvičení

Jakmile se ráno obléknete, přemýšlejte o tom, co vás ten den čeká. Pokud víte, že plánujete hodinu v tělocvičně, přineste si spodní prádlo na výměnu, protože cvičení v tanga není pro vás ani pro vaše klín příjemné. Příliš těsné oblečení v této oblasti není dobře prodyšné a během cvičení produkujete více potu, který vede k vlhkosti, a právě v této oblasti ženského těla se začínají tvořit kvasinky, které způsobují nepříjemnou infekci.

Kožní infekce

Pouze malé procento nositelů tangů ví, že dlouhodobé nošení může způsobit malé bradavice kolem pochvy a konečníku. A proč je to tak? Tyto malé bradavice se vyskytují zejména na místech, kde se látka neustále tře o pokožku. U některých žen se mohou objevit také na prsou kvůli špatně zvolené velikosti podprsenky.

Menstruace

Určitě s námi budete souhlasit, že ne každá žena se v tomto období cítí pohodlně nebo pohodlně, tak proč si zbytečně znepříjemňovat tento čas? Během tohoto období je navíc vaše klín náchylnější k zánětu, k čemuž, jak jsme již psali výše, přispívá také nošení tang.

Pohlavně přenosné nemoci

Těsná tanga mohou při prodloužení způsobit malé rány a oděrky v pochvě a konečníku a jak víte, pohlavní choroby se přenášejí pohlavním stykem a infikovanou krví.