Zdají se vám sny o vašich nejbližší, kteří už nejsou mezi námi? Má to svůj důvod, budete překvapeni, co to ve skutečnosti znamená

0
(0)

Dalibor , 24. 06. 2024

Bolest vás vyčerpává s nelidskou silou, ničeho vás nešetří a srazí vás na kolena. Když už u sebe nemáte svého milovaného člověka, zbývajících 7 miliard lidí vám je ukradených. Lidé opouštějí tento svět z různých důvodů, ale vždy zůstanou v našich vzpomínkách, příležitostně tráví svůj čas i v našich snech.

Co je sen a proč vzniká?

Přemýšleli jste už někdy o tom, co je sen a proč vzniká v naší hlavě? Vědci, psychologové, ezoteristi a senzibilové se ještě dosud neshodli na jednotném názoru. Jedná věc je, pokud sníte o plavbě na moři nebo o vzrušující cestě, co ale dělat, když se vám často sní se zemřelými příbuznými?

Je nemožné nevěnovat pozornost takovým snům, protože člověk se okamžitě začne zajímat o to, proč se mu tyto sny sní. Zjistili jsme příčinu, proč se vám ve snech objevují zesnulí příbuzní a nabízíme vám několik doporučení, co v takových případech dělat.

Naše babičky vždy věděli, že sen se zesnulým je symbolem varování před nebezpečím. Jedná se o poselství z druhého světa o nastávajících změnách ve vašem životě. Tímto způsobem se zesnulý pokouší prodat informaci do světa živých - varovat nebo podpořit.

V snu je těžké ovládat se, ale měli byste se pokusit pozorně naslouchat a pamatovat si všechno, co vám bylo řečeno. Velmi často se totiž stává, že to, co ve snu slyšíme, se i ve skutečnosti splní. Nesnažte se jít za zesnulými, je to zvěstování choroby, selhání nebo bezprostřední smrti.

V jedné z encyklopedii týkající se slovanské kultury existuje následující doporučení: "Pokud se zemřelý objevil ve vašem snu, podívejte se na jeho nohy. Pokud tam nejsou, nebo pokud místo nich vidíte kopyta, vězte, že zlo je na vzestupu. Vyhánějte jejich, prežehnajte se a pomodlete modlitbu, kterou znáte. "

Moderní ale i starší vykladači snů nesouhlasí a vysvětlují, co způsobilo objevení zesnulého. Někteří věří, že to není dobré znamení a jiní naopak, prorokují pozitivní věci. Podívejte se na přepisy snů, které se vyskytují v SNARE.

INTERPRETACE SNŮ

Snář 21.století: do vašeho života přijde nové období. Vidět plačícího zesnulého - velké neshody a hádky.

Orientální: objeví se problémy se zdravím.

Císařský: události z minulosti vám nedají pokoj ani v současnosti.

Idiomatický: náročné období je konečně pryč, nastavte se na klidný a harmonický život.

Italský: hádka s přítelem - budete si horlivě bránit svůj názor.

Pokud zesnulá matka vám ve snu pomáhá s domácími pracemi, pak je váš rodinný život v ohrožení.

Líbání zesnulého ve snu - dlouhý a šťastný život.

Pokud se vám ve snu zdál váš otec, pak nebudete dodržovat své sliby nebo se zadlužit.

Pokud máte sen o zesnulé manželce nebo manželovi, pravděpodobně jste za jejich života nesplnili to, co jste jim slíbili. Pokuste o tom popřemýšlet a napravit to.

V případě, že přemýšlíte nad tím, proč se vám sní se zesnulou babičkou, dědečkem nebo jakoukoli blízkou osobou, ve většině případů jsou za tím promeškané příležitosti.

Vždy si pamatujte, že nedokážete vrátit minulost. Neviňte se za chyby vaší minulosti.

Esoterici tvrdí, že po smrti se vztah s blízkým člověkem nekončí. Vždy mezi nimi existuje duchovní spojení, které je dostatečně silné na to, aby se objevily v jejich snech. Mrtví přišli požádat o pomoc, poprvé jejich duše trpí, aniž cítili i fyzickou bolest.

Pokud vás ve snu zemřelý požádá, aby abyste ho nakrmili, objali, políbili nebo zahřály, nelekejte se a neodmítejte to. Pouze tak může duše najít dlouho očekávaný klid.

Zhodnoďte svůj emoční stav po probuzení

Pokud jste klidní, pak si zesnulý člověk žije klidným posmrtným životem. Ale pokud se však vzbudíte se studeným potem nebo budete delší dobu v strachu, duše mrtvých trpí.

Nemusíte okamžitě hledat pomoc u vedu, léčitelů či senzibily. Riskujete nejen ztrátu času ale i peněz. Ve většině případů se zesnulí příbuzní objeví ve snu, protože si na něj vzpomenete. Byl to významný člověk ve vašem životě a zatím se vám s jeho ztrátou nepodařilo vyrovnat.

Nikdo neví vyvrátit existenci posmrtného života, stejně jako nikdo neví dokázat jeho opak. Naše těla nejsou věčné, proč ale odsuzujeme duši k utrpení? Pokud máte pocit úzkosti po setkání se se zesnulým v snu, pokuste se za něj pomodlit.

Svatí otcové doporučují, abyste snem nevěnovali přehnanou pozornost: "Ráno se vzbuďte, přečtěte si ranní modlitbu a pokračujte v každodenních rituálech. Můžete v kostele požádat o zádušní mši a zapálit svíčku pro klid zesnulého. Ten na druhém světě dostane Boží milost a váš pozemský modlitební "list lásky".

Pokud se úzkostné sny nezastavují, záznam si večer kostelní svíčku a požádejte kněze o vysvěcení vašeho příbytku. V případě, že nemáte tu možnost zavolat si představitele církve, udělejte to sami. Nejdříve se 3x za sebou prežehnajte, přečtěte si modlitbu "Otče náš" a požádejte o pomoc našeho Pána. Spolu se svíčkou přejíždějte ke všem rohům v místnostech a následně na to jejich pokropte svěcenou vodou. Celý proces ukončete slovy: "Pane, ať se stane vůle Tvá. Ne jak to chci já, ale jak to chceš Ty. "

Modlitba váš vždy uklidní

Nicméně, pokud z nějakého důvodu nedodržujete určité náboženské učení, obraťte se na psychologa. Odborník vám pomůže přežít celou situaci a porozumět celému problému. Neuzavírejte se do sebe a neduste v sobě nervozitu a neklid. V životě existují různé situace a někdy se v něm vyskytnou takové, na které potřebujete pomoc přátel.

I vy jste už zažili sny s vašimi zesnulými příbuznými nebo blízkými? Jak jste to překonali? Kladli jste tomu vůbec nějaký význam? Prozraďte nám vaše zážitky níže!