Zázrak z Německa, který sníží hladinu cholesterolu v krvi, pročistí tepny i žíly. Pomáhá při boji s nemocemi a infekcemi v těle

4.8
(72)

Tomáš , 18. 06. 2024

Myslíte, že na světě najdete lék, který by fungoval na snížení cholesterolu v krvi, pročištění žil i tepen, posílení těla při boji s nemocemi a infekcemi? Určitě byste takový lék nenašli. Na světě je ale také ještě možnost, podívat se do sortimentu naší přírody, kde tento zázrak skutečně najdete. Němci už mnoho let mají perfektní lék, který pomáhá s mnohými zdravotními potížemi. Tento lék se dědí z generace na generaci.

Zázračný lék z přírody

Právě jsme se zmínili o malém množství toho, co tento nadpřirozený lék dokáže. Tento lék zvládnete nachystat v pohodlí domova během chvilky. Bez ohledu na to, že máte ideální hladinu cholesterolu a čisté žíly i zásobovací cesty, byste neměli opomenout udržovat váš krevní oběh v dobrém stavu. Díky tomuto léku ochráníte své tělo před infekcemi a nemocemi, které vás mohou překvapit. Pokud vás pronásledují problémy s játry, lék je přímo před vámi. 

Budete potřebovat

  • 4 citrony - nejlépe domácí nebo bio bez chemické ochrany
  • 1 kořen zázvoru
  • 5 stroužků česneku
  • 0,5 litru vody

Postup

Nejprve dáme vařit citrony a to i s kúrou, proto je důležité použít citrony bez chemické úpravy. Citrony nakrájejte na čtvrtiny a dejte do hrnce.
Následně oloupejte stroužky česneku. Následně je překrojte na půl a vložte do hrnce.
Naposledy použijeme zázvorový kořen. Ten oloupejte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. 
Nyní vše zalijte vodou, přiklopte pokličkou a pozvolna přiveďte k varu. Jakmile voda začne vřít, sporák vypněte a nechte pod poklicí odstát dokud vše nevychladne. Touto cestou získáte z ingrediencí ty nejdůležitější složky. 

Užívání

Tento lék stačí pít ve vlažném stavu. Tento recept je vhodný na 1 den, kdy pijete tento odvar 3x denně. 
Po vypití léku nejezte 20-30 minut. 

Závěr

Tento odvar si můžete připravit i ve větším množství na delší dobu.
Lék skladujte na chladném a tmavém místě.