Zázrak z Německa, který sníží cholesterol, pročiští tepny i žíly, pomůže při nemoci a eliminuje infekci

0
(0)

Bláha Tomáš , 24. 01. 2019

Klasicky vyráběný lék, který by dokázal vyčistit žíly i tepny, posílit obranyschopnost, snížit cholesterol a bojovat s nemocemi a infekcemi nejspíš neexistuje. Léků, které by todle všechno zvládly byste museli mít rovnou několik.  Pokud se ale po takovém léku poohlídneme v přírodě, zjistíme, že takový lék skutečně existuje.  Jde o starý tradiční recept z Německa, který dokáže rpospět lidskému zdraví hned z několika důvodů.

Umí toho mnohem víc

V úvodu jsme zmínili jen zlomek toho, co dokáže tento úžsný přírodní zázrak pocházející z léty prověřeného německého receptu, který není nijak složitý a nachystat si ho může naprosto každý sám v pohodlí vlastního domova.
Kromě toho, že můžete mít optimální cholesterol a čisté žíly a tepny nelze zapomínat také na to, že budete držet v normě i svůj krevní tlak. Též lze pomocí tohoto léku výrazně snížit riziko různých kardiovaskulárních onemocnění.
Také zapracujete na tom, že můžete snadněji zvládat běžná nachlazení typu chřipky, se kterou souvisí i kašel, nebo rýma či bolesti v krku.
Tento recept však dokáže pomoci i při mnohem závažnějších problémech, jako může být dnes stále častější arterioskleróza. Také nemůžeme zapomínat na to, že může být dobrým pomocníkem v případě problémů s játry. Optimalizuje zároveň jejich činnost a také pomáhá k jejich lepší regeneraci.

Recept

Uvedli jsme, že se jedná o recept zcela přírodní a také recept z věcí, které jsou běžně k sehnání a běžně je můžete mít také doma.

Budete potřebovat

  • 4 citrony bez chemicky ošetřené kůry
  • 1 zázvorový kořen
  • 5 stroužků česneku
  • voda

Stačí tyto tři věci a zdraví prospějete tak, jako ještě nikdy. Stačí si vzít hrnec a můžete jít na to.

Ingredience připravte

Nejprve svou pozornost věnujte citronům, které se budou vařit společně s kúrou. Proto je potřeba, aby byla chemicky neošetřena. Dále je třeba ji pořádně omýt, jelikož na ní mohou být nečistoty z obchodu. Následně už stačí citron jenom nakrájet na čtvrtiny. Když je hotovo, stačí citron vložit do hrnce.
Druhou fází je příprava česneku. Tady už je třeba jednotlivé stroužky oloupat a poté také důkladně omýt ve vodě. Poté je překrojte napůl a vhoďte do hrnce. Dané překrojení je nutné proto, že se z nich mnohem lépe uvolní jednotlivé látky, které potřebujete dostat ze stroužku do vody.
Jako poslední je nutné vzít si zázvorový kořen. Ten má tvrdou slupku, kterou oloupejte nožem. Opět dobře umyjte a následně nakrájejte na kusy, které budou zhruba 2 centimetry dlouhé. Dané nakrájené kousky už jenom stačí přidat k ostatním surovinám.
Zalijte vodou a vařte
Nyní už stačí zalít jenom doporučeným půllitrem vody, zapnout sporák a můžete se pustit do finální přípravy. Přiklopte pokličkou a pomalu přiveďte k varu, jakmile dojde k tomu, že se začne voda vařit, je to chvíle, kdy sporák vypnete, poklici necháte na hrnci a vše bude pozvolna chladnout. Jde o nejefektivnější cestu, jak z daných ingrediencí získáte co možná nejvíce a zároveň neriskujete tom, že byste zničili důležité látky dlouhým vařením.

Užívání

Stačí pouze pít, a to ve vlažném stavu, nebo při pokojové teplotě. Ono množství 0,5 litrů je ideální dávka na jeden celý den. Vhodné je tento odvar pít 3x denně. A to na lačný žaludek. Tedy před snídaní, před obědem, stejně jako u před večeří. Důvodem je to, že se z prázdného žaludku dané látky rychleji vstřebají. Po vypití minimálně 20 – 30 minut nejezte, abyste z daného odvaru skutečně získali maximum.
Pokud jde o dobu užívání, tak nutno říci, že se jedná o jeden z dlouhodobých léků. A to hlavně v souvislosti s tím, že pomáhá ulevit od dlouhodobých zdravotních problémů. Z generace na generaci se dědil nejenom recept, ale i to, že je třeba užívat tento nápoj vždy 3 týdny v kuse a potom si dát 1 týden pauzu. A takto stále dokola.

Odvar na delší dobu

Vařit se s tímto receptem každý den, to by jistě dost lidí omrzelo. Proto není problém nachystat si ho do zásoby, ve větším množství.
Pouze je třeba dodržet podmínky jeho skladování. Základem je chladné a tmavé místo – tedy nejlépe lednice.
Také je třeba, aby se odvar uchovával v uzavřené nádobě, kde nehrozí riziko kontaminace.
Takto hravě vydrží i týden.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)