Zázračný hubnoucí nápoj z medu a skořice

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Líbilo by se vám hubnout a přitom klidně spát a snít o něčem opravdu krásném? Málokdo by takové příležitosti odolal, nemyslíte? Pokud vás trápí nechtěná kila navíc, dejte si každý večer před spaním nápoj z medu a skořice.

Opravdu funguje

Tento medovo-skořicový nápoj mi před několika měsíci představila kamarádka, která ho pila několik týdnů a opravdu se zbavila přebytečných kil na těle. Musela jsem to taky zkusit, protože jsem měla na svém těle taky viděla nedostatky. Po vyzkoušení jsem nadšená! Opravdu to funguje!

Ingredience:

  • 200 ml vody
  • 1/2 čajové lžičky mleté skořice
  • 1 čajová lžička medu

Příprava: 

  1. Převařte vodu.
  2. Přidejte mletou skořici a nechte vodu 30 minut vychladnout.
  3. Poté přidejte med a dobře promíchejte.
  4. Nápoj dejte do lednice.

Každý večer před spaním

Vypijte nápoj každý večer alespoň půl hodiny před spaním a budete připraveni odejít do kouzelné říše snů. Nápoj můžete připravit buď čerstvý, nebo zvýšit podíl ingrediencí a připravit jej například týden předem - vždy jej uchovávejte v lednici.

Proč skořice a med?

Závěrem několik slov o tom, proč se med a skořice používají k přípravě nápoje na hubnutí. Ve skutečnosti je vysvětlení poměrně jednoduché. Med je jednou z nejzdravějších potravin vůbec, obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek a živin. O skořici je zase známo, že podporuje spalování, a tedy i hubnutí. Kombinace těchto dvou složek v žádném případě tělu neškodí, právě naopak.

Zdroj: prosvet.cz