Jak zásaditá voda předchází závažným onemocněním? Pravda o zásadité vodě přímo od odborníka

3.8
(47)

Tomáš , 24. 07. 2019

Zhoubný růst ohrožuje každého z nás jako pravděpodobně nejsmrtelnější katastrofa naší doby. Možná jste slyšeli, že rakovina nemůže přežít v zásaditém prostředí. Dnes vám nabídneme recept na zásaditou vodu, která vaše tělo před touto smrtelnou nemocí ochrání.

Zásaditá voda

Tato zásaditá voda dokáže vaše tělo ochránit před rakovinou, a dokonce rakovinu zničit, pokud se již do vašeho těla dostala.

Jaké je pH těla a proč typická voda z kohoutku nepomáhá našemu zdraví?

Pojem pH označuje kyselost nebo zásaditost látek. Stupnice pH se pohybuje od 0 do 14, přičemž pH udává neutralitu prostředí. Hodnoty nižší než 7 označují kyselé podmínky a podmínky vyšší než 7 indikují zásadité prostředí. PH zásadité vody z vodovodu se blíží hodnotě 7, ale tato voda není tak nekultivovaná, jak by se mohlo zdát.

Voda, která teče z našich kohoutků, je upravována chemickými látkami, které nás chrání před nevolností a nemocemi. Každá z těchto látek končí v našem těle poté, co vodu vypijeme - buď přímo z kohoutku, nebo jako hlavní součást nápojů a večeří, které si z této vody připravujeme.

Základní voda z kohoutku, stejně jako mnoho sladkých nápojů obsahujících cukr, může způsobit překyselení organismu, oslabení imunity a řadu zdravotních problémů a rostoucí počet skutečných onemocnění. Mezi nejznámější zdravotní problémy patří zažívací potíže, přibývání na váze, slabost, nízká vitalita a mnoho dalších.

Vnitřní stav těla

Nejlepším přístupem k udržení zdraví je pití pramenité vody. Již asi 100 let je známo, že pH našeho těla je řízeno tím, co jíme a jak žijeme. Ať tak či onak, v těle existuje několik typů pH. Například pH krve, které je obecně stabilní, se pohybuje v úzkém pásmu kolem 7,36. Na druhou stranu můžeme přesměrovat pH jiných tělesných tekutin a orgánů. Pokud se tato místa překyselí, zvyšuje se riziko různých onemocnění včetně zhoubného bujení. Bylo zjištěno, že acidóza je pravidelně spojována se zhoubným bujením, ischemickou chorobou srdeční, cukrovkou a osteoporózou.

Recept na zásaditou vodu

Jedním z přístupů k udržení zdravého pH v těle je pití údajně antarktické vody, která podporuje udržení zásaditého prostředí.

  • Zázvor 3 až 4 cm
  • 1 dcl nových lístků máty
  • 1 citron
  • 1/2 okurky
  • pramenitá nebo filtrovaná voda

Postup

Zázvor očistěte a nakrájejte na menší kousky. Listy máty omyjte pod tekoucí vodou. Očistěte a dobře nakrájejte citron a okurku. Všechny ingredience vložte do nádoby a zalijte vodou. Vodu nechte stát v chladničce alespoň 30 minut.

Použití

Tuto vodu pijte během dne místo běžné vody z kohoutku. Každý den si připravujte čerstvou vodu.