Zaručeně zcela nejúčinnější přírodní antibiotikum, které dokáže vyléčit mnoho zánětů. Jak si tento lék připravit?

0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024

Kukuma je jedním z nejoblíbenějších koření. Často jej používáme v kuchyni k ochucení, ale po staletí se také používá v oblasti alternativní medicíny. Kurkuma může pomoci při trávení, hojení ran, žaludku, drobných zranění a svalových problémech.

Kurkuma a med

Dokonce ani lékaři a odbroníci, nedokážou vysvětlit její dokonalé účinky.
Řada vědeckých studií potvrdila příznivý účinek kurkumy na naše zdraví.
Kurkuma obsahuje účinnou látku zvanou kurkumin, která může zabránit zánětu, ale také vyléčit mnoho problémů s trávením. Podle některých odborníků může kurkumin také pomoci lidem předcházet rakovině.

Co může dělat?

Má řadu anti-kvasinek a antibakteriálních vlastností, které nám pomáhají bojovat proti mnoha různým bakteriím. Studie potvrzují, že kurkumin může pomoci bunkám přežít silný zánět.
Chrání DNA také. Ovládá 700 genů v našem těle a léčí více než 160 zdravotních problémů. Jeho protizánětlivé vlastnosti nám mohou pomoci léčit onemocnění, jako je osteoartróza.
Mnoho odborníků tvrdí, že kurkuma nám může pomoci při léčbě onemocnění jater, problémů s dýcháním, autoimunitních onemocnění a neurologických problémů. Obsahuje sloučeninu zvanou turmerone, která může dokonce sloužit jako přírodní lék proti Alzheimerově chorobě.
Může zlepšit funkce mozku, obnovit mozkové buňky a potlačit akumulaci beta-amyloidového plaku v mozku, který je považován za jeden z hlavních faktorů Alzheimerovy nemoci.
Velmi silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti kurkumu mohou pomoci při léčbě mnoha typů rakoviny, jako je rakovina žaludku, prsu, plic, jater a tlustého střeva. Má lepší účinek než chemoterapie, protože zanechává zdravé buňky neporušené a také ovlivňuje maligní buňky.

Natibiotikum

Turmeric má silnější efekt v kombinaci s medem.
Tato kombinace vám může pomoci vyrazit z mnoha bakterií, obnovit spoustu dobrých bakterií ve střevech atd. Podívejte se na přípravu tohoto produktu!

Budete potřebovat

  • 1 polévková lžíce kurkuma
  • 100 g medu

Proces

Smíchejte tyto přísady do skleněné nádoby. Vezměte jednu čajovou lžičku tohoto léku každou hodinu, pokud máte nachlazení nebo chřipku. Druhý den užijte 1 čajovou lžičku tohoto léku každé 2 hodiny. Následující den, stejnou dávku třikrát denně.
Neházejte lék hned! Měli byste se pomalu roztavit v ústech. Pro dosažení nejlepších výsledků jej kombinujte s šálkem čaje.