Zapalte doma b0bkový list a nechte jej 10 minut hořet a nebudete věřit těm výsledkům

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2019

V dnešní době, každý z nás, ve spotřební společnosti, ve městech, která nikdy nespí, se občas potřebuje od toho dostat pryč a jen se uvolnit.

Existuje spousta způsobů, jak se cítit příjemnou relaxací, každý má své oblíbené, ale chceme vám představit to, které jste dosud nevěděli! Vše, co potřebujete, je obyčejný bobkový list. Stejný, který přidáváme do pokrmů, aby získali jedinečnou chuť. Jak se ukázalo, má také mnoho dalších využití.

Tento jedinečný vavřínový list vám dá spoustu potěšení!

Bobkový list je znám a oceňován již od starověku.

Staří Římané a Řekové to cvičili a těžili z jeho výhod. Věřili, že má léčivé vlastnosti a použil je ve svém herbáři. Jen si pamatujte lekce historie, které jsme se dozvěděli o starověkých olympijských hrách, abychom pochopili, jakou velkou roli v jejich životě hrálo. Jaká byla cena pro slavného vítěze? Věnec bobkový list! To ukazuje, jak důležité pro ně bylo, nejen kvůli jejich chuti.

Nyní, o několik let později, vědci dokázali, že ve starověku se nemýlili s jedinečností tohoto listu.

Má uklidňující a léčivé vlastnosti. Pomáhá zklidňovat bolest a má protizánětlivé účinky. Kromě toho bylo potvrzeno snížení frekvence záchvatů! To vše díky éterickým olejům obsaženým v jeho složení.

Známe léčivé vlastnosti tohoto úžasného koření, ale jak ho využíváte k relaxaci?

Nedoporučujeme jíst ani vařit. Jako doplněk k jídlům bobkový list funguje skvěle, ale jako oddělené jídlo moc dobře nechutná.

Způsob, jakým s vámi chceme sdílet, je vypálit!

Opravdu to funguje!

Jediné, co musíte udělat, je vzít si několik listů a ohnivzdornou misku a užít si potěšení z tohoto jedinečného aroma

Je to proto, že vůně je velmi důležitým smyslem, který si denně nevážíme.

Díky němu však pozorujeme svět a pamatujeme si určité momenty z minulosti stejným způsobem jako pomocí zraku a sluchu. Nezapomeňte navštívit babičku během prázdnin, když jste byli dítě. Pamatujete si sladkou vůni čerstvě upečených sušenek? Vůně hraje v našem životě velmi důležitou roli, příjemné vůně nám umožňují relaxovat.
 
Pálení bobkového listu však není jen o tom, když se uvolňují hořící látky, které po dosažení našich nosních dírek snižují stres, regulují napětí a celé naše tělo se příjemně uvolňuje.

Za 10 minut se uvolníte jako nikdy předtím. Určitě vyzkoušejte tento jedinečný způsob!

 

👍 Tento návod je užitečný