Zabiják tuků a nadváhy: 1 lžíce denně a za měsíc se zbavíte 10 kilogramů

0
(0)

Bláha Tomáš , 08. 12. 2018

Obezita je jednou z nejrozšířenějších civilizačních onemocnění, které trápí miliony lidí po celém světě. Nejenže se daný člověk, který nadváhou trpí, necítí velmi dobře, tento stav má navíc katastrofální dopad na jeho zdraví. Obezita může být spouštěčem pro cukrovku a onemocnění jater, srdce, ale i kloubů. To vše jsou dostatečné důvody k tomu, abychom s obezitou začali něco dělat.

Samozřejmě, nejdůležitější je změnit stravu a začít se hýbat. Nebudeme vám lhát, toto je něco, bez čeho se nadváhy jednoduše nezbavíte. Je tu však ještě jedna věc, která by vám v tomto úsilí mohla výrazně pomoci. Napravte své stravovací návyky, a tedy přidejte do stravy hodně zeleniny, ovoce a bílkovin či luštěnin, snažte se vyhýbat cukru. Přidejte pravidelnou sportovní aktivitu a jste na dobré cestě. Pak můžete vyzkoušet i tento doplněk.

Tajemství spočívá v kombinaci citronu, zázvoru a kmínu. Toto koření urychluje metabolismus, brání zadržování tekutin v těle a pomáhá při hubnutí.

Budete potřebovat:

  • 1 lžička mletého kmínu
  • 1/2 lžičky strouhaného zázvoru
  • šťáva z 1/2 citronu
  • 2 lžíce vody

Postup:

Vodu nalijeme do hrnce a přivedeme k varu. Přidáme kmín a zázvor. Celé to vaříme cca 5 minut na mírném ohni a následně odstavíme a necháme vychladnout. Na závěr přidáme citrónovou šťávu. Alespoň 20 minut před každým jídlem si dáme jednu lžičku této směsi. Po pár týdnech uvidíte výsledky. Hubnutí se vám bude dařit dvakrát lépe a za 2 měsíce se vám může podařit zhubnout až 10 kilogramů.

Navíc tento sirup posiluje i imunitní systém, protože zázvor je ten nejlepší bojovník s viry a bakteriemi a citron obsahuje dostatečné množství vitamínu C.

Určitě ale nezapomínejte na první polovinu celého vašeho úsilí. Zdravá strava a pohyb, to je klíč k vysněné postavě a zároveň i klíč ke zdraví.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)