Vypadá to jednoduše ale není. Tato hádanka vám dá pořádně zabrat! Co patří do prázdného čtverce?

0
(0)

Dalibor , 03. 06. 2024

Existuje nespočet hádanek a hlavolamů. Či malé dítě nebo dospělý, každý má rád hádanky. Při nich můžeme ověřit nejen naše logické myšlení, ale také kreativitu a vynalézavost.

Dokážete vyřešit hádanku?

Pokud se nám podaří rozlousknout nějakou záhadu, hned máme ze sebe dobrý pocit a naše sebevědomí vzroste. Dnes vám přinášíme hádanku, která se za krátký čas stala hitem na sociálních sítích. Ačkoli může vypadat na první pohled jednoduše, vůbec není až tak jednoznačná. Šest se jeví jako jediné správné řešení ať se na to člověk dívá jakkoli, ale není to tak.

Zajímavé však na tomto hlavolamu je, že na jeho rozluštění nepotřebujete vůbec matematické myšlení. Pokud uvažujete o logických číselných řešeních, nemusí to tak docela být. Příklad je stavěn ani ne tak na logiku jako na důvtip a odlišný úhel pohledu.

Zkuste se nyní odpoutat od vašich výpočtů a přeneste se za hranice čísel

Když se dozvíte odpověď, budete překvapeni její samozřejmostí a přitom náročností. Pokud si nejste jisti, nedívejte se na odpověď. Pořádně potrapte vaše mozkové buňky. Když se předčasně podíváte na řešení, další šanci přijít na kořen už nedostanete. To je také to kouzelné na hlavolamech.

Pokud si tedy již skutečně nevíte rady a věnovali jste zkoumání obrázku minimálně 10 minut, viz odpověď níže:

.

.

.

.

Odpověď