Vyčistěte artérie a předejděte infarktu nebo mrtvici s jedinou skleničkou nápoje každý den

4.7
(68)

Dalibor , 10. 12. 2019

Když máte v krvi dlouhodobě vysokou hladinu cholesterolu, může ten se časem začít ukládat na stěnách cév a artérií, snižovat průtok krve a nakonec vést až k srdečnímu infarktu nebo mozkové mrtvici.

Prevence je velmi důležitá, nicméně co dělat, pokud již došlo k částečnému ucpání vašich cév Naštěstí existuje jeden velmi účinný přírodní recept, který dokáže i dodatečně cévy od nánosů a usazenin důkladně pročistit.

Nejlepší na něm je, že řeší skutečný problém a ne jako klasické léky, které příznaky onemocnění jen zakrývají, případně oddalují jeho propuknutí. A navíc, nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky. Naopak, vaše celkové zdraví v mnoha dalších směrech posílí.

Recept na vyčištění cév a artrérií

Náš recept obsahuje dvě základní účinné suroviny - citron a česnek. Obvykle se uvedené potraviny používají k dochucování jídel. Je však prokázáno, že jejich vzájemná kombinace výrazně napomáhá zdraví vašich cév.

Ingredience

  • 6 citronů bez kůry, nakrájené na malé kousky
  • 30 očištěných stroužků česneku
  • 1 litr vody

Postup:

1. Vložte všechny suroviny do mixéru a na jemno jejich rozmixujte.

2. Rozmixovanou směs vložte do hrnce, zalijte vodou a přiveďte k varu, ale ne déle než 1 minutu.

3. Nechte to vychladnout a směs následně přelijte do dobře očištěné skleněné lahve, která se dá vzduchotěsně uzavřít.

4. Láhev uskladněte v chladničce.

Poznámka: Při vysoké teplotě se zničí malá část účinných látek. Je to však třeba udělat kvůli sterilizaci, aby to se prodloužila doba spotřeby. Kromě toho, převařený česnek je lepší snášen na žaludek než surový.

Užívání

1. První dávka: Užívejte denně 50 ml nápoje denně (včetně dužiny) během 3 týdnech. Denní dávku si můžete rozdělit na několik částí v průběhu dne.

2. Dejte si 1 týden pauzu.

3. Druhá dávka: Připravte si nový nápoj a znovu užívejte denně 50 ml po dobu 3 týdnů.

Celou proceduru lze zopakovat po 6 měsících.

Další zdravotní přínosy receptu

Kromě samotného pročištění cév bude mít konzumace tohoto nápoje pozitivní účinky i na vaše celkové zdraví. Konkrétně vám přinese snížení krevního tlaku, pročistí (detoxikuje) tělo, sníží hladinu triglyceridů v krvi, zabrání tvorbě krevních sraženin a zlepší cirkulaci. Kromě toho zlepší funkce vaší jater, předejde tvorbě nádorů, zlepší činnost ledvin, zmírní otoky nohou, posílí imunitu a omladí celé tělo.