Všichni lidé s touto krevní skupinou mají jednu věc společnou a je úžasnější, než jste si mohli myslet

0
(0)

Dalibor , 31. 05. 2024

Znáte svou krevní skupinu? krevní skupina umí člověka hodně ovlivnit. Ovlivňuje vaše zdraví, vitalitu i stravování. Krevní skupiny se dědí po rodičích. V České republice je nejčastější skupina A, ale celosvětové je nejčastější právě 0. Označení skupiny je A, B, 0, A Rh faktor.

Krevní skupina 0

Lidé s krevní skupinou 0 hrají důležitou roli již od dávných dob až po přítomnost.

Je to nejstarší krevní skupina a věří se, že její jedinečnost pochází od našich předků, kteří byli výbornými lovci, pozorovateli a měli silný imunitní systém, což jim pomohlo přežít v každém prostředí.

Lidé s krevní skupinou 0 disponují silnou energií a jsou schopni soustředit se po dlouhou dobu, jsou dobrými vůdci, jsou produktivní a velmi optimističtí.

Druh osobnosti

Japonci spojují tuto krevní skupinu s určitým druhem osobnosti. Často je popisují jako oddané, organizované a odpovědné.

Navzdory tomu všemu mají často nezdravé návyky nebo zvýšenou hladinu stresu.

Špatné diety, málo pohybu a cvičení je činí citlivějšími k nepříznivým účinkům metabolismu, což může mít za následek například obezitu. Pokud jsou pod stresem, snadno se stanou agresivními, hyperaktivní a impulzivními.

Rady na lepší život pro lidi s krevní skupinou 0

Pokud máte tuto krevní skupinu, přinášíme vám pár rad, které zlepší váš každodenní život a vaše zdraví.

Měli byste se vyhýbat alkoholu a kofeinu. Kofein vám může zčásti ublížit, protože zvyšuje hladinu adrenalinu, která je již dostatečně vysoká při této krevní skupině.

Aby vaše tělo fungovalo ve správném chodu, musíte cvičit více než ostatní krevní skupiny. Měli byste cvičit alespoň 3 až 4-krát týdně.

Závěr

Také byste se měli vyhýbat impulzivním rozhodnutím, které byste mohli později litovat.
Určitě si své cíle dopředu, například spíše o měsíc, týden nebo i den.

Z hlediska potravin mnohokrát přibíráte při nevhodné stravě, jako například u výrobků ze pšenice, kukuřice, fazole a měli byste se vyhnout i zelí či květáku.

Chcete-li zhubnout, zaměřte se na mořské živočichy, řasy, špenát, brokolici a na červené maso.