Ve kterém měsíci se žena narodila, tak taková je její postava! Toto sedí na 100%

0
(0)

Dalibor , 25. 06. 2024

Nevím, jak se to stane, ale lidé narození ve stejném měsíci mají často podobné povahové vlastnosti.

Rozhodli jsme se zjistit, co je společné mezi různými dívkami, které spojuje měsíc narození. A to jsme zjistili!

Leden

Lednové dívky jsou neuvěřitelně ambiciózní, ale vážné a dokonce konzervativní. Mohou být velmi kritičtí, ale přesto neradi mluví o svých pocitech. Připouštějí pouze lidi jejich intelektuální úrovně a podobných názorů.

Únor

V únoru se narodili romantické povahy a při zacházení s nimi musíte prokázat mimořádnou trpělivost. Ne každý jim bude rozumět kvůli neustálé změně nálady. Jsou přirozeně nadaní schopností abstraktního myšlení. A ještě jedna věc: pokud je zradíte, už je nikdy neuvidíte!

Březen

Březnové kočky. Charisma a šarm. Jedná se o věrné a oddané povahy, které se obtížně zamilují. Mohou být rozkošné a roztomilé, pokud je nerozrušíte. Ale stejně - žít vedle člověka, který se narodil v březnu, je naprostým potěšením.

Duben

V dubnu se zpravidla rodí dívky, které jsou schopny snadno navázat vztahy s téměř jakoukoli osobou a jsou obdařeny kvalitami diplomata. Je pravda, že většina z nich zároveň docela žárlí, a pokud jste narušili jejich důvěru, je lepší se uklidit.
Dubnová dívka vás zároveň může stát nejšťastnějším člověkem na Zemi. Jsou odhaleni těm, kteří si získají jejich důvěru.

Květen

Květen je měsícem žen, jejichž charakter má stálost a dodržování zásad.
Jsou velmi atraktivní, což se však často kombinuje s obtížnou povahou, a každý muž, který měl tu smůlu, že se do nich zamiloval, je ohrožen. Proto, pokud jste se setkali s májovou maličkostí, nikdy na ni nezapomenete. Nezkoušejte to.

Červen

Zvědaví, společenští a kreativní jsou tři hlavní charakteristiky červnové mladé dámy. Problém je v tom, že nejprve mluví a myslí později. Raději však řeknou pravdu do očí než do zad.
A ano, mimochodem, měli by se jich bát - člověk se může snadno stát hračkou v jejich malých rukou.

Červenec

Dívky, které mají štěstí, že se narodily uprostřed léta, jsou upřímné, krásné, tajemné a velmi chytré. Nemají rádi konflikty a jsou ke každému velmi upřímní. Pokud je však podvedete co i jen jednou, ztratíte navždy. Pamatujte si to.

Srpen

Ti, kdo se narodili v srpnu, nesou v životě úžasnou kombinaci sobectví a velkého laskavého srdce. Nehádejte se s nimi, dříve nebo později taková dívka vyhraje.
Augustové ženy jsou obdařeny výjimečným smyslem pro humor, ale nenávidí výsměch a výsměch sobě samým. Pokud jste podali takové odvolání, nikdy nevíte, odkud přijde odpověď. Vždy chtějí být středem pozornosti a téměř nikdy netrpí nedostatkem opačného pohlaví. V jejich přítomnosti muži doslova ztrácejí hlavy.

Září

Toto je měsíc disciplinovaných, laskavých a úžasných žen. Nikdy neodpustí zrádcům. A pokud jim ublížíte, budou se pomstít. A najdou ji.

Váží si dlouhodobých vztahů a nikdy přes noc. Zároveň mají vysoké nároky na partnera. Jak se říká, přežijí jen ti hodní.

Říjen

Říjnové dívky mají silnou povahu, skvělou inteligenci a jsou před veřejností uzavřeny. Tito lidé otevírají své duše ne všem a ne vždy, protože se obávají, že tam budou plivat. Jiné ženy často nemají ze závisti rádi ty, které se narodily v říjnu.

Listopad

Jedná se o ženy, které jsou o krok před ostatními a snadno rozpoznají lži. Nehrajte si s nimi - jsou to hry s ohněm. Vše, co potřebujete o těchto dívkách vědět, je, že byste se nikdy neměli ptát na jejich názor, pokud nejste připraveni slyšet pravdu.

Prosinec

V prosinci se rodí netrpělivé, ale úspěšné mladé dámy. Jak říkají, vždy najdou způsob, jak se dostat z vody v suchu. Mohou se rozveselit a jsou obdařeni otevřeným srdcem. Život je bolí více než jednou, ale očividně je Bůh upřednostňuje, protože nakonec dostanou to, co chtěli.