Vařte banány se skořicí a vypijte tuto chutnou směs chvíli před spaním. S vaším tělem se stanou hotové zázraky!

0
(0)

Bláha Tomáš , 25. 02. 2019

Nápoj se speciální chutí nutně neosloví asi každého, ale pro jeho silný účinek by ho měl každý pít. Může stát na nohou. Příprava nápoje je rychlá a snadná.

Banánová směs se skořicí

Hlavní složkou tohoto nápoje je banán, který obsahuje draslík, hořčík a fosfor. Draslík je vhodný pro všechny svaly v lidském těle, včetně srdečního svalu. Fosfor pomáhá tělu vyrovnávat se s absorpcí sacharidů.
Skořice může pomoci prevenci Alzheimerovy nebo Parkinsonovy choroby, roztroušené sklerózy, různých nádorů a meningitidy.
Dávám přednost skořici ve své přírodní formě namísto prášku. Skořice pomáhá bojovat proti neplodnosti, pomáhá vyvážit počet mužských a ženských hormonů v ženském těle. Koření významně snižuje hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu.
Účinek přichází po třech dnech a pro vaření můžete použít ještě více zralých banánů.

Co potřebujeme

  • 1 litr vody
  • 2 banány nakrájené na kolečkách
  • 2 plátky celé skořice

Způsob přípravy

Dejte do vody skořici a povařte společně s nakrájenými banány. Nechte ji začít vřít. Pak ho nechte vychladnout a pijete hodinu před spaním.

Účinky

Správné trávení, dobrý spánek, lepší paměť, zvýšená hladina hemoglobinu dokonale zklidnit nervový systém – je jen malá část pozitivních účincích pití.

👍 Tento návod je užitečný

Jak udělat spirálové pečené brambory? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak vařit těstoviny bez hrnce? Návod

21. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)

Jak si vybrat v obchodě kvalitní chleba? Návod

22. 12. 2017 Bláha Tomáš
0
(0)