Vařené banány se skořicí dokážou být mnohem účinější než léky. Pomohou vám při nespavosti!

0
(0)

Tomáš , 18. 06. 2024

Představíme vám nápoj, který tvoří vařené banány a trocha skořice. Je považován za mnohem lepší a efektivnější než běžný lék. Pokud vás trápí nespavost, ale nechcete do svého těla vkládat léky, je tento nápoj pro vás ideální.

Nespavost

Jste mezi vysokým procentem lidí, kteří trpí nepříjemnou nespavostí, nebo se prostě neustále probouzíte, nebohůř, ráno se probudíte a cítíte se stále unavení? Nebo se probouzíte ráno s výraznými kruhy pod očima? Vyzkoušejte právě tento recept a vše se opět vrátí do normálu.

Domácí lék

Každý tuto situaci zná. Po celém dnu v práci konečně přijdete domů a těšíte se, že si lehnete a půjdete spát, ale prostě ne a ne zabrat? Všechny tyto problémy s nespavostí nebo nepravidelným spánkem jsou věci, které jsou někdy hlavním zdrojem několika nemocí, jako jsou
deprese, stres nebo úzkost.
Nezáleží na tom, jaké byly důvody tohoto problému, musíte pro to prostě něco udělat. Zlepšete svůj spánek. Je někdy opravdu lepší začít s přírodní metodou, než polykat prášky.

Zdravý nápoj plný hořčíku

Nicméně existuje opravdu jednoduchý recept, který nejen že dobře chutná, ale dokonce vám s výše uvedenými problémy pomůže. Budete mít lepší spánek, ráno se budete cítit lépe s více energií.
Banány nebo spíše jejich kůra je obohacena o hořčík a draslík. Hořčík je úžasný na poruchy spánku. V kombinaci s draslíkem jsou důležité pro uvolnění svalů. Hořčík je jedním z nejlepších minerálů pro uvolnění vašeho těla.

Ingredience

  • miska s vodou
  • 1 banán
  • skořice

Příprava

Vezmeme banán a vložíme jej do vody, tu necháme vařit přibližně 10 mminut. Pak zceďte tekutinu z banánu a přidejte a rozmíchejte v ní skořici. Tento nápoj pijde vždy před spaním.

Závěr

Banán můžete jíst jako dezert k nápoji. Tento nápoj je z vařeného banánu a skořice a je považován za velmi silný. Pokud právě i vy trpíte nespavostí nebo únavou bez ohledu na to, jak dlouho spíte, zkuste tento recept. Pokud se vše zlepší, můžete nám o tom napsat
do komentářů.