V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !

0
(0)

Dalibor , 24. 06. 2024

To je důležitější než vaše znamení zvěrokruhu.

Celkově je den rozdělen do 6 období, která se energeticky liší a jsou ovlivněna různými planetami. V astrologii je den rozdělen do 12 segmentů. Pokud vezmete v úvahu tato období a segmenty, můžete se dozvědět mnoho o povaze a sklonech člověka.

Zde je tedy popis toho, čím vás vesmír odměnil podle času vašeho narození.

První období:

00:00 - 04:00.

Lidé narození v této době jsou zdrojem poznání a moudrosti. Mohou komukoli prodat cokoli.

00:00 - 02:00.

Tito lidé jsou skvělí organizátoři. Jejich analytické schopnosti jsou nejlepší! Jsou chráněny Merkurem! Ve škole dostávali jen pětky. Ve společnosti cizinců se cítí jako ryba ve vodě. Mají rádi komunikaci.

02:00 - 04:00.

Lidé, kteří se v této době narodili, jsou pod záštitou Venuše. Jsou šetrní, s penězi zacházejí velmi opatrně.

Milují práci, udržují pohodlí v domě a oblékají se módně. Milují umění a hudbu. Jsou velmi loajální, věrnost pro ně není prázdná fráze.

Druhé období:

04:00 - 08:00.

Lidé narození ve druhém období jsou velmi vytrvalí a vytrvalí při dosahování svých cílů.

04:00 - 06:00.

Takoví lidé mohou být trochu agresivní, protože jim vládne Mars. Okázalá osobnost je vhodným popisem pro ty, kteří se narodili v této době.

Nebudete se s nimi nudit. Jejich kariéra jde docela dobře. Potřebují silného a silného partnera.

06:00 - 08:00.

Těmto lidem vládne Neptun. Mají hluboký charakter, bohatý vnitřní svět. Není pro ně těžké pochopit pocity druhých. Ve vztahu se mohou chovat docela nečekaně, provádět nevysvětlitelné činy.

Třetí období:

08:00 - 12:00.

Tito lidé jsou docela ambiciózní, mají všechny šance dosáhnout v životě velkého úspěchu. Možná díky jednomu z jeho mnoha talentů.

Pomůže jim v tom také jejich nevyčerpatelný optimismus a energie.

08:00 - 10:00.

Uran je patronem těchto lidí. Nejčastěji mají spoustu přátel, protože jsou přátelští a příjemně se s nimi mluví. Nastupují místo neformálního vůdce ve společnosti. Rádi hájí pravdu, nepřijímají lži v jakékoli podobě.

10:00 - 12:00

Těmto lidem vládne Saturn. Nejčastěji zaujímají vedoucí pozici, mají velkou autoritu ve společnosti. Jejich kariéra je velmi úspěšná.

Jejich hlavní výhodou pro milostný vztah je stálost a oddanost. Ale nemají štěstí ve svém osobním životě - jejich kariéra jim zabere veškerý čas.

Čtvrté období:

12:00 - 16:00.

Tito lidé jsou velmi zvědaví. Narodili se jako učitelé, matematici nebo trenéři osobního růstu. Nedokáží si představit život bez skandálů a osobních dramat.

12:00 - 14:00.

Jupiter je patronem těchto lidí. Mohou to být špatní studenti, ale jsou skvělými učiteli. Velmi často jsou žádáni o radu.

Jejich posláním je stát se profesorem nebo učitelem. Jejich vášní je cestování a hledání nových zážitků.

14:00 - 16:00.

Tito lidé jsou pod záštitou Pluta. Rádi pomáhají druhým lidem.

Sami jsou velmi sexy, takže si pro sebe vybírají stejné partnery. Mají neuvěřitelné charisma, které přitahuje ostatní, každý se s nimi chce přátelit.

Páté období:

16:00 - 20:00.

Tito lidé jsou aktivní a aktivní. Snaží se naučit něco nového, zkoušet neznámé, žít život naplno. Každé jejich šílené rozhodnutí je nicméně jasně naplánováno.

16:00 - 18:00.

Patronují je Venuše. Tito lidé mají buď pohádkové štěstí, nebo jsou úplnými poraženými. To jsou romantické povahy.

Příběh o Popelce je jejich oblíbený. Pro ostatní je příjemné a snadné s nimi komunikovat. Jsou ideální pro roli manželky nebo manžela.

18:00 - 20:00.

Jejich patronem je Merkur. Práce je pro jejich životy ústřední. Velmi se zajímají o své zdraví, proto často dodržují módní stravu a správnou výživu.

Je mezi nimi mnoho lékařů nebo lidí s lékařským vzděláním. Jiní se potloukají po síti a rádi hrají počítačové hry a programují.

Šesté období:

20:00 - 00:00.

Jedná se o lidi se silným charakterem, přirozeně se rodícími vůdci. Je těžké je vyvést z cesty a přesvědčit je o něčem. Jejich sebevědomí je jejich hlavní výhodou a zároveň nevýhodou.

20:00 - 22:00.

Slunce je jejich patronem. Jeviště je místem, kde odhalí všechny své talenty. Jsou plní vášně a lásky, vědí, jak flirtovat od narození. Zamilovali se téměř na první pohled. Cítit se a chovat se téměř jako filmové hvězdy.

22:00 - 00:00.

Lidé narození v této době jsou sponzorováni Měsícem. Rádi se starají o ostatní. Nejdůležitější věcí v životě je rodina, vidí se v ní jen v roli hlavy. Mohou mít nad lidmi obrovskou moc.

Odpovídal tento popis vaší osobnosti? Nezapomeňte tento zajímavý příspěvek sdílet s ostatními!