Jak využít ústní vodu Listerine na těle a pro své zdraví? Tipy a triky s pozitivním vlivem na zdraví

3.9
(51)

Dalibor , 24. 09. 2022

Asi se nyní divíte, proč žena své podpaží potřela Listerinem, ale až zjistíte proč to udělala, pochopíte. Během 5 minut je vidět výsledek. 

Listerine byl původně vynalezen jako chirurgické antiseptikum. Také byste měli vědět, že v Listerinu je obsažena spousta užitečných přísad, jako je tymián, eukalypt nebo alkohol. Proto se dá tento výrobek použít na různé věci.

Listerine v podpaží

Možná to zní šíleně, ale opravdu to funguje! Každý z nás se dostal někdy do situace, kdy nemáme po ruce žádný deodorant a nevoníme. Pokud se vám tato situace přihodila, tak je tento trik určený právě pro vás. Listerine je báječným pomocníkem v boji proti pachu v podpaží. Stačí jednoduše polít vatičku Listerinem a potřít své podpaží.

Ponořte si do Listerinu nohy

Listerine může být také velice skvělý v případě, pokud se chcete zbavt skvrn, plísně a tvrdé kůže na nohou a nehtech. Udělejte si tuto lázeň a nechte ji působit cca 30 minut. Výsledek vás ohromí!

Nalijte Listerine do toalety

Listerinem můžete vyčistit i toaletu. Stačí ho jen nalít trochu do záchodové mísy a použít toaletní štětku. Vaše toaleta bude zářivě čistá a zbavíte ji tím i nepříjemného zápachu

Svědění

Štípl vás otravný hmyz nebo Vás bodla včela?  Potřete místa listerinem a ihned ucítíte velkou úlevu.

Na mokré vlasy

Listerin byl údajně jeden čas představován na trhu jako přípravek, který vás měl zbavit veškerých lupů ve vašich vlasech. Stačí si vmasírovat trochu Listerinu do pokožky hlavy, zabalit vlasy do ručníku a nechat působit alespoň 15 minut. a Poté hlavu umyjte a uvidíte výsledek.

Kartáček na zuby

Nechte v troše Listerinu namočený zubní kartáček přes noc. Nejen že váš dech bude mnohem příjemnější, ale budete tímto bojovat i proti jiným problémům v ústech.

Tváře

Použijte Listerin na svou pleť. Úspěšně budete bojovat proti akné. Spoustě lidem nepomohly krémy ani drahé mastičky, ale pomohl právě Listerin. Zkuste i vy si vyčistit pleť trochou Listerinu na vatičce.