Udělejte toto jednou týdně a vaše zuby budou bílé jako perly a dokáže zastavit každý stav onemocnění v ústech a zápach z úst

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Jak vybělit zuby, bez drahého a drastického ošetření. Recept na bělení zubů. Tento recept na bělení zubů pomáhá prakticky s jakýmkoliv typem onemocnění dásní, a tím, že okamžitě bělí zuby, rozpouští kameny a léčí drobné vřídky v ústech.

Pomáhá při parodontopathy, zánětu dásní, černého plaku na zubech, každý stav onemocnění v ústech a zápach z úst.

Recept na bělení zubů

potřebujeme:

-1/2 balení jedlé sody

-10-20 Kapek peroxidu vodíku (lékárna) nebo 3% vodíku

-4-5 Kapek citronové šťávy

Je třeba si připravit jednoduchou zubní pastu: do půl sáčku jedlé sody, přidejte 10-20 kapek peroxidu vodíku zakoupeného v lékárně nebo 3% vodíku a několika kapkami citrónu. Vaše pasta na bělení zubů je připravena!

Jak ji aplikovat:

Třít zuby dobře s kouskem vaty namočeným v pastě, uvnitř a venku, ráno a večer. Citron neutralizuje jedlou sodu a poskytuje svěžest. Soda čistí zuby od kolize a peroxid vodíku dezinfikuje a bělí zuby. Pozor dávejte abyste nepolykaly, v případě, že se tak stane, okamžitě vypláchnout.


Po tomto typu čištění se budete cítit jako královna: zuby budou tak čisté, že se budou lesknout jako perly a mírná citrónová vůně vám bude dále zvyšovat náladu.

Proces je dovolen jednou týdně.

Pro prevenci a osobní hygienu, lze vypláchnout ústa s roztokem peroxidu vodíku (3% vodík): 3 čajové lžičky peroxidu vodíku rozpuštěného v 50 ml teplé vody.

To je vynikající a účinný postup ve všech chorobných stavů v ústech. Není to hezké, ale je to velmi užitečné.

V takovém případě účinek bělení zubů zůstává pevný, a zuby zůstanou bílé po dlouhou dobu i v případě, že nejsou čištěny vatou. Nicméně, pokud chcete mít tyto účinky - měli byste to dělat pravidelně.