Tvar nohou hodně vypovídá o temperamentu ženy. Muži se tím podvědomě řídí

0
(0)

Dalibor , 06. 06. 2024

Když se muž podívá na ženu, věnuje pozornost všem aspektům její krásy. Hledá známky toho, jaký by byl jejich vztah, a obvykle si vybírá toho, kdo bude ideální matkou jeho dětí.

Muži věnují větší pozornost tvaru nohou než dekoltu

Ukázalo se, že muži věnují velkou pozornost tvaru ženských nohou. To není neobvyklé, protože jde o pochopení lidské anatomie a hormonů.

Jak tvar ženských nohou určuje její sexuální chování? Chcete-li to zkontrolovat, jednoduše položte nohy blízko sebe a podívejte se do zrcadla.

Typ A

Nohy jsou blízko u sebe. Přerušení se objevuje pouze kolem kotníků. Předpokládá se, že malá vzdálenost mezi nohami je dobrá pro váš erotický temperament.

Obvykle jsou takové ženy velmi vášnivé, ale také jemné. Přitahují muže svou ženskostí a jemným šarmem. Jsou také plaché a neradi přebírají iniciativu a chtějí, aby muž dominoval. To může být pro vztah nebezpečné, protože většina lidí se rychle nudí. Ženy s tímto typem nohou by se proto měly snažit být aktivnější.

Typ B

Nohy se navzájem dotýkají pouze na jednom místě - u kotníků. Takové ženy hledají nové zkušenosti. Jsou odvážní, dobrodružní a nebojí se převzít kontrolu nad vztahem. Někdy může příliš mnoho odvahy lidi odradit. Proto by se dámy s tímto tvarem nohy měly naučit ovládat.

Typ C

Stehna jsou blízko u sebe, ale holenní kosti a kotníky se nedotýkají. Ženy s tímto tvarem nohy bývají romantické a jemné, ale když mají volnou ruku, mohou ukázat drápy.

Typ D

Nohy se dotýkají kolen, lýtek a kotníků. Toto je nejběžnější tvar nohou. Takové ženy se v posteli chovají přirozeně a tradičně. Neradi příliš experimentují a raději se drží několika svých oblíbených poloh. Pokud je však partner ochoten vyzkoušet něco nového, nebude proti tomu vznášet námitky. Muži mají tyto ženy rádi, protože zvyšují jejich sebevědomí. Navíc jsou takové štíhlé a tvarované nohy atraktivní.