Triky na víceúčelové využití Nivea krému

0
(0)

Dalibor , 25. 10. 2022

Krém Nivea v malé modré krabičce je velmi užitečný a jeho použití je velmi rozšířené, každá žena by ho měla nosit v kabelce.

Níže se podíváme na některá zajímavá využití, o kterých jste možná nevěděli!

Proti stárnutí

Pravidelné večerní používání tohoto krému vám pomůže rozloučit se s vráskami během okamžiku.

Poporodní povislé břicho

Abyste tomuto častému problému po porodu předešli, používejte pravidelně krém na břicho, boky a prsa.

Tmavé kruhy pod očima

Nivea vám také může pomoci, pokud se ráno obvykle probouzíte s tmavými kruhy pod očima. V tomto případě krém večer před spaním jemně vmasírujte pod oči. Ráno si obličej omyjte studenou vodou a rozdíl bude viditelný na první pohled.

Můžete ho použít k odstranění make-upu

Tento krém má také odličovací účinek, takže není třeba kupovat drahé odličovací přípravky, které mají často vedlejší účinky.

Suché lokty

Mnoho lidí trpí suchou kůží v oblasti loktů. Použití krému Nivea pro tento účel přinese po několika dnech znatelný rozdíl a zanechá pokožku na loktech jemnou a sametovou.

Léčba dermatitidy

Používání koncentrovaných mýdel, čisticích prostředků a některých krémů může způsobit dermatitidu, ekzém a svědění kůže. Krém Nivea je díky své konzistenci vynikající volbou pro léčbu těchto problémů.

Léčba popálenin

Naneste krém na popálenou oblast kůže a okamžitě zmírníte nepříjemné pocity a zabráníte tvorbě puchýřů. Pozor! Toto ošetření se doporučuje pouze pro malé rány!

Spálení od slunce

V letních dnech, kdy jsme vystaveni slunečním paprskům, se naše pokožka může často spálit. Nepříjemné pocity lze zmírnit použitím tohoto krému.

Balzám na rty

Tento krém můžete použít také k hydrataci rtů, zejména v chladném období, a zanechat tak pokožku jemnou a sametovou.

Doufám, že vás výše uvedené informace přesvědčily o mnoha způsobech použití malé modré nádobky s krémem, která se vám skrývá v tašce, takže ji klidně použijte i na tyto problémy.

Zdroj: tudasfaja.com