Trik na podporu růstu vlasů, vyzkoušejte přimíchat jedlou sodu

0
(0)

Dalibor , 05. 10. 2022

Jedna z nejprospěšnějších ingrediencí na světě je jedlá soda. Ta obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek a má mnoho léčivých účinků, je velmi populární a lze ji nalézt v mnoha oblastech.

Skvělá pro lesk

Využívá se k mnoha různým účelům, ale věděli jste, že ji můžete použít i ke zlepšení kvality vlasů? Jedlá soda dokáže vlasy zbavit mnoha toxických chemikálií a zlepšit jejich celkové zdraví a přirozený lesk.

Na trhu existuje mnoho přípravků na vlasy, které obsahují mnoho škodlivých chemických látek, a pokud se jim chcete vyhnout, zkuste je nahradit šamponem s jedlou sodou.

Chcete-li zlepšit a posílit zdraví svých vlasů, vyzkoušejte tento jednoduchý šampon výsledky vás ohromí!

Příprava a návod na šampon z jedlé sody

  • Připravte si směs tří dílů vody a jednoho dílu jedlé sody a poté vše důkladně vmasírujte do suchých nebo vlhkých vlasů.
  • Výslednou směs naneste na vlasy, nechte ji několik minut působit a poté vlasy umyjte vlažnou vodou.
  • Další domácí směs je ze čtyř dílů vody a jednoho dílu jablečného octa.
  • Tato směs bude mít silnou octovou vůni, proto můžete přidat několik kapek mátového, rozmarýnového nebo levandulového oleje, abyste se vyhnuli silnému zápachu.
  • Poté si touto směsí umyjte vlasy jako běžným šamponem.

Možná si myslíte, že tento domácí šampon s jedlou sodou je trochu neobvyklý, protože nevytváří pěnu, ale nenechte se oklamat, výsledek po umytí vlasů bude úžasný!

Zdroj: lepsizena.cz