Toto mi poradila sousedka, a opravdu to funguje! Připněte si takto kolíček a sledujte co se po chvíli stane!

3.9
(59)

Dalibor , 18. 06. 2024

Trápí vás často migréna a různé bolesti? Nemůžete se jich zbavit a nutí vás to neustále polykat nějaké prášky? Věděli jste o tom, že prášky a léky vám ve finále nepomohou, ale spíše ublíží? Takové léky totiž jen bolest utlumí, ale neodstraní příčinu bolesti. Na pár okamžiků se vám tedy uleví, ale bolest se může brzy vrátit. U migrény je to složitější, na tu totiž ani jen tak ledajaký prášek nezabere. Kdo migrény mívá, moc dobře ví, co myslíme. My vám však dnes nebudeme nabízet zázračné metody proti migréně nebo bolestem, ale nabídneme vám geniální trik, pomocí kterého ji můžete utlumit, aniž byste museli spolknout nebezpečné prášky plné chemie. Pokud jste zvědaví, pak pojďte s námi dál.

intenzivní bolest

Kdo mívá migrény nebo je alespoň někdy zažil, pak jistě ví, že je to velmi nepříjemný stav lidského těla. Hlava třeští a vy nevíte, co máte dělat. Máte pocit, jako by se vám hlava měla rozletět a rozpadnutí na tisíc kousků. Jediné, po čem toužíte, je úleva od bolesti, která však ne a ne přijít. Sáhnete proto tedy po lécích. Existuje však mnohem lepší, zajímavější a moudřejší řešení. Že nevíte jaké? Právě teď máte jedinečnou možnost to zjistit. Z lékařského hlediska jsou migrény dysfunkcí mozkového centra a měly by být lékařsky řešeny, avšak těchto pár triků vám s tím pomůže. Můžete například vyzkoušet různé metody čínské medicíny jako tyto následující dva triky.

Kolíček na ruku

Prvním trikem je obyčejný kolíček na prádlo. Úplně stačí, abyste ho umístili mezi palec a ukazováček na vaší ruce a za chvíli bude po migréně, tím si můžete být jisti. Podržte tam skřipec až 3 minuty, av případě, že bude bolest hlavy trvat i nadále, opakujte trik i třikrát denně.

Kolíček na ucho

Druhým trikem je oblast ucha. Opět použijte skřipec, který umístíte na boltec, ale opatrně, ať tím ucho nepoškodíte. Opět podržte až 3 minuty, dokud bolest hlavy nepoleví. Uvidíte, že pomocí těchto tipů se vám migréna stáhne a přestane vás alespoň na nějakou chvíli trápit. Rozhodně je to lepší než polykání prášků.

Byl tento článek užitečný? Sdílejte ho se svou rodinou a přáteli!