Toto je největší chyba, která stojí za vaším přibíráním! Teprve když ji odstraníte, můžete zhubnout i 15 kilogramů

0
(0)

Dalibor , 30. 05. 2024

Dostatečný příjem tekutin může zvýšit energetický výdej až o 30 procent. Podle německé studie správný pitný režim zrychluje metabolismus, takže tělo při dostatečném příjmu tekutin spaluje více kalorií.

Musíte pít

Každý lékař vám řekne, že postačuje maximálně 2 litry vody denně. Vše ostatní vytváří pouze další zátěž pro ledviny.

Ale hlavní věcí není ani to, jak pít vodu, ale spíše kdy to udělat. Nejlepší čas na to je z hlediska kardiologů.

Pitím dostatečného množství vody lze předejít několika onemocněním a snadno se také zbavíte toxinů a začnete konečně hubnout.

Každý den vyloučíme z těla 1,5 litru vody

Existuje mnoho způsobů, jak nahradit minerály ztracené během cvičení, a často je nejlepší ten nejjednodušší způsob. Doplňování minerálů dostatečným množstvím minerální vody je přirozený způsob, jak udržet optimální rovnováhu v našem těle a zajistit, aby se minerály vstřebávaly ve formě iontů.

Při odbourávání tukové tkáně se uvolňují odpadní produkty, které se pitím vyplavují z těla. Za normálních okolností vyloučí každý dospělý člověk denně ze svého těla přibližně 1,5 litru vody.

Voda je tedy přirozeným, průběžným detoxikačním procesem v těle, proto je důležité myslet na správný pitný režim, který pomůže tělu zbavit se toxinů. Velké množství odpadních látek a různých metabolitů odchází z těla spolu s vodou, potem a močí.

 Kdy je nejvhodnější během dne pít vodu

1. Vypijte první dvě sklenice vody ihned po probuzení - pomůže to "vypustit" doslova všechny vnitřní orgány.

2. Doporučuje se vypít vždy 1 sklenici vody 30 minut před jídlem. Pomůže to urychlit metabolismus a zlepšit fungování trávicích orgánů jako celku.

3. Vypijte 1 šálek vody před koupelí. Pomůže vám to užívat si a snižovat krevní tlak.

4. 1 šálek vody těsně před spaním umožňuje nejen tvrdší spánek, ale také snižuje zátěž na srdce. Pokud uděláte takový zvyk na každý den, riziko infarktu ve snu se sníží o
95%.

Při hubnutí nepijte slazené nápoje

Při dietě nejsou vhodné slazené nealkoholické nápoje, kolové nápoje, džusy s malým podílem ovoce a ledové čaje, protože obsahují velké množství jednoduchých cukrů a také různá chemická dochucovadla a konzervační látky, a tedy spoustu skrytých kalorií, což je jedna z příčin obezity.

Nezdravé pitné návyky a častá konzumace sladkých nápojů mohou vést k obezitě a následně vyvolat další chutě na sladké.